השעון הזה הוא רק סמל לחוסר החיבור המביך

האם ראש העיר משה ליאון חושב שהחיים בירושלים כאלו טובים שמה שחשוב עכשיו זה לדווח על השעון שתוקן?

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

אפשר היה לתקן את השעון הזה בתחנה המרכזית בירושלים וזהו, פשוט לשתוק. אפשר היה למשל לא להעלות מיד פוסט בפייסבוק ולעדכן את תושבי העיר על השעון המתוקן שקיבלו.

אבל ראש העיר משה ליאון חשב אחרת. או לפחות כך חשבו בצוות הסושיאל-דיגיטל שלו. הצוות של ראש העיר דיווח השבוע כי השעון תוקן. שיהיה בשעה טובה, כמו שאומרים. באמת הגיע הזמן.

האם קמתם הבוקר אחרת? האם החיים שלכם בירושלים השתפרו? הזדמנויות חדשות בעבודה? פחות פקקי תנועה? פחות חפירות בכבישים? פחות צרות עם הסייעות של הצהרונים שמאיימות לשבות?

ובכן, אפשר רק לקנא בליאון ובצוות הסושיאל שלו אם הם באמת מאמינים שהדבר הזה כגון השעון הוא משהו להתגאות בו בעיר הזו. אז השעון תוקן, אוקיי. זה די מובן מאליו אמור להיות, לא? אם יש שעון עצום על בניין התחנה המרכזית בירושלים, ראוי שיעבוד. זה אפילו די בסיסי.

בכל אופן, רבים מתושבי העיר הגיבו בציניות בדף הפייסבוק של ליאון. ניתן להבין אותם. בעיר שבה החיים כל כך מפרכים, מקשים בניידות, בתעסוקה ובמגורים, הדבר האחרון שמעניין באמת זה השעון הזה שמי יודע כמה זמן כבר תקוע ולאיש זה לא באמת שינה.

מה שכן, חוסר החיבור בין ליאון לחלק מתושבי העיר ממשיך לבלוט באופן עצוב ומביך. ראש העיר שניצח את הבחירות הקודמות בזכות תמיכה חרדית מאסיבית, פייבוריט לעשות זאת שוב בבחירות הבאות שייערכו לקראת סוף השנה. אך הבנה עמוקה של צרכי האוכלוסיות השונות בעיר, עדיין ספק אם יש לו.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים