פארק הירקון זה חביב: אבל מה לגבי נועה קירל בטדי?

נועה קירל באצטדיון טדי זהו אירוע שיכול להיות מקור ענק לחגיגה עירונית, מרכז אירועי בוהמה של הקיץ, ומעבר לזה – זה פשוט קל”ב. יש בעיר מי שידאג לזה?
צילום: אי.פי, ויקיפדיה

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

לא, לא בארנה. נכון, חם בחוץ, ועדיין, עיר שלמה תשמח לקבל את נועה קירל באצטדיון טדי. אתמול התבשרנו שכל הכרטיסים להופעה של קירל בפארק הירקון נחטפו. יהיו שם כ-60 אלף איש. לטדי יוכלו כ-30 אלף איש. יותר מאצטדיון בלומפילד, יותר מהיכל הספורט ביד אליהו, יותר מהארנה. מתי בעצם טדי יוכל לארח הופעות ענק?

הסיפור זה הדשא. וכנראה גם קצת היעדר מעוף ויוזמה. בעיריית ירושלים נוטים לשמור בקפדנות על הדשא בטדי, שלא ייהרס. רגע, ומה עם הדשא בבלומפילד, לא נזהרים עליו? ודאי שנזהרים. אז כמו שאומרים – עירייה יקרה, תעשי העתק הדבק למה שעושים בבלומפילד ותביאו לנו את ענקי הזמר הישראלי לטדי.

זה יכול להיות מקור ענק לגאווה עירונית, מרכז אירועי בוהמה של הקיץ, ומעבר לזה – זה פשוט קל”ב, נוח ונעים. מה יש, לא מגיע לירושלמים? אין בעיר כבר מי שחושב מספיק יצירתי? נכון שהיוזמה צריכה להגיע אולי קודם כל מצד צוות ההפקה הרחב של קירל, ובכל זאת, מובן שאפשר להגיש להם את ההצעה הזו בעטיפה אטרקטיבית. איזה ערב אחד של יום חמישי, או מוצ”ש, בטדי, נשמע טוב, לא?

רק שנכון לעכשיו אתם קוראים את השורות האלו ומניחים שמדובר בגוזמא. הראש שלכם מתעסק ב-למה לא. הבירוקרטיה, לוח הזמנים, הליגה שחוזרת בסוף אוגוסט – יש הרבה למה לא. ואיך לומר, זה קצת עצוב שכך ירושלמים מתרגלים לחשוב.

 

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים