הפועל לב ירושלים: תכירו את ההחתמה הראשונה לעונה

החתמה ראשונה להפועל לב ירושלים בליגת העל: שיר תירוש הדאבליסטית מהליגה הלאומית וה-MVP בשלוש העונות האחרונות תמשיך בקבוצה
צילום: לילך וייס, איגוד הכדורסל הישראלי

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

הפועל לב ירושלים, מודיעה הבוקר (יום חמישי) על החתמה ראשונה בליגת העל – שיר תירוש, בת ה-24, שחקנית העונה ודאבליסטית הליגה הלאומית בשלוש השנים האחרונות תמשיך עם הקבוצה בליגת העל.

לאחר שהיתה שותפה לעליית קבוצת הנשים לליגת העל וזכתה בתואר ה-MVP החליטה תירוש, הגארדית של הקבוצה, להישאר במועדון הפועל לב ירושלים ולהמשיך להוביל אותה, הפעם בליגת העל.
זו תהיה עונתה השלישית של שיר בליגת העל לאחר ששיחקה בעונת 16/17 ו-17/18 במדי מכבי רעננה שם גם זכתה בתואר תגלית העונה כשהיתה בת 17 בלבד.

נטע אבוגוב, יו”ר קבוצת הפועל לב ירושלים: “אנחנו שמחות ונרגשות על ההמשכיות. אין דבר חשוב יותר עבורנו מלהוות בית חם עבור השחקניות הישראליות. זוהי ההחתמה הראשונה שלנו ואנחנו מצפות להחתמות חשובות נוספות שיבהירו את הרצון שלנו להיות משמעותיות כבר בשנה הראשונה בליגת העל”.

שיר תירוש מסרה: “אני שמחה ומתרגשת להמשיך עונה נוספת במועדון הפועל לב ירושלים. התחברתי מאוד לערכים של המועדון ולשחקניות הצעירות. התחושה של להיות חלק ממועדון שמגדל ומטפח ספורטאיות ישראליות צעירות קרוב לליבי. הייתה לנו שנה מיוחדת ומחכה לפתוח את העונה הבאה איתן. יאללה הפועל”.
הפועל לב ירושלים הינו מועדון כדורסל הנשים הגדול ביותר באזור ירושלים, והוא גם המועדון היחידי בארץ שיש לו קבוצת נשים בליגת על, מחלקה צעירה והישגית בליגות הבכירות לנערות, ואקדמיה לכדורסל נערות שפועלת בחוות הנוער הציוני בירושלים.

המועדון קם במטרה לתת לנשים באשר הן, ללא הבדלי דת או שיוך כזה או אחר, לחוות העצמה ולאתגר נשים למצוינות באמצעות ספורט. כל אישה יכולה למצוא עצמה בהפועל לב ירושלים ולהתחיל את מעגל החיים – להעביר את הערכים של המועדון לעוד ועוד נשים.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים