תלמידי הישיבה טבלו בעין נבי סמואל, התפילין והטליתות נגנבו

תפילין וטליתות של תלמידי ישיבה, נגנבו בזמן שטבלו בסוף השבוע שעבר בעין נבי סמואל. כך הצליחה משטרת ירושלים להשיב את הגניבה
צילום: דוברות המשטרה

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

ביום חמישי שעבר הגיעו שלושה תלמידי ישיבה צעירים אל המעיין הנמצא סמוך למתחם הנביא שמואל מצפון לירושלים. השלושה הותירו את תיקיהם בסמוך, אך ללא השגחה. כששבו, הם הבחינו והבינו כי התיקים  – ובהם טליתות ותפילין – נגנבו.

בבדיקה שערכה משטרת ירושלים עם עוברי אורח באזור, עלה חשד כי התיקים ובהם הטליתות והתפילין נגנבו על ידי תושב הסביבה. בעקבות כך החלה המשטרה בפעילות מודיעינית קצרה של בלשי תחנת לב הבירה ומחלק המודיעין בתחנה. לבסוף אכן עלה בידם להביא לאיתור הטליתות הגנובות והתפילין שהוחזקו בידי תושב האזור.

אביו של אחד הנערים אל משרדי המודיעין והבילוש של תחנת לב הבירה וקיבל לידיו בהתרגשות רבה את התפילין והטליתות שהושבו. “מיד עם קבלת הדיווח על המקרה, פעלנו במהירות על מנת לאתר את הרכוש שנגנב מרשותם של הצעירים”, כך נמסר מתחנת לב הבירה, “שמחנו לאתר את שנגנב וזכות היא לנו להשיבו לרשות בעליו”.

עין נבי סמואל, הידוע בכינויו גם כמעיין חנה, משמש במהלך ימות השבוע ובמיוחד בימים חמישי ושישי כמקווה עבור טובלים רבים. תלמידי ישיבה מכל חלקי ירושלים נוהגים להגיע למקום, שבפינות מסוימות שלו המים עמוקים ומתאימים לטבילת מקווה.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים