עונש הפחתת הנקודות לבית”ר ירושלים: אלי אוחנה מתפוצץ

“התנהגו עם אוהדים של קבוצות אחרות עם כפפות של משי. בוא נראה מה תהיה רמת הענישה כשאוהדי הפועל ת”א או מכבי חיפה יזרקו אבוקות”
צילום: מארק ניימן, ויקיפדיה

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

היום בצהריים (ראשון) הודיע בית הדין של ההתאחדות לכדורגל כי ביטל אמנם את עונש ההרחקה של בית”ר ירושלים מגביע המדינה, אך מנגד הופחתו 4 נקודות ליגה לקבוצה והיא תפתח את העונה הבאה במינוס.

בראיון ל”5 באוויר” מבית ערוץ הספורט, ביטא אלי אוחנה זעם רב, שנדמה כי כל אוהדי בית”ר מזדהים עמו: “העונש הזה מראה שהם לא יודעים מימינם ומשמאלם”, אמר אוחנה, “לא הייתה צריכה להיות הפחתת נקודה אחת. ה-4 נקודות האלה יכולות להיות ההבדל בין פלייאוף עליון ותחתון…
“לא מצא חן בעיניהם ש’אילצו אותם’ לשנות את העונש, אז אמרו ‘בואו נחמיר איתם’. זה שהם שופטים ועורכי דין, זה לא עושה אותם חכמים יותר. אני לא מבין את זה. למה לקח כ”כ הרבה זמן, את מי הם חושבים שהם מורחים. הם מדברים לציבור האוהדים והם שמים פס על כולם.

“אנשים פרצו כדי לשמוח”, הוסיף אוחנה בעניין הכניסה לכר הדשא בגמר הגביע, “לא נכנסו כדי להיות אלימים או לפוצץ את הגביע. היו צריכים לקחת את זה בחשבון ופשוט מתעלמים מזה.
“לא יכול להיות שזה יקרה כמעט רק לבית”ר. אם זה ימשיך כך, אמליץ לאוהדים למחות. התנהגו עם אוהדים של קבוצות אחרות עם כפפות של משי. בוא נראה מה תהיה רמת הענישה כשאוהדי הפועל ת”א או מכבי חיפה יזרקו אבוקות”.

 

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים