לאחר הפרסום ב”ירושלים-online”: מהנדס דרכים של עיריית ירושלים יסייר בארמון הנציב

יוזמת עיריית ירושלים ראויה, ויש לה מקום גדול בחיי קהילה תקינים, אך לא ניתן לבצע פרויקטים כגון אלו בשכונות העיר מבלי לוודא ראשית את אופן התאמתם לכלל התשתיות באזור
צילום: מתוך פייסבוק

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

מהנדס דרכים עירוני מטעם עיריית ירושלים יגיע בימים הקרובים לשכונת ארמון הנציב ויסייר בכל האזור כדי לבדוק את תקינות מסלולי האופניים שהוקמו באחרונה בשכונה.

חבר מועצת העיר ירושלים, יהודה בן יוסף, ציין כי “אני מגיע עם מהנדס דרכים של העירייה לסיור. יצטרך להסביר את התיכנון”, זאת לאחר פניית “ירושלים-online” וכן לאחר פנייתם של תושבים רבים בשכונה שציינו בין השאר כי “זו סכנת נפשות ממש. הכביש צפוף. ילד שינסה לחצות כביש בין המכוניות החונות יפגע. אין מקום לטעות. הכתובת נמצאת על הכביש. מעבר לכך כבר עכשיו אוטובוסים לא יכולים לעבור שם. כשמגיע דו מפרקי ומולו משאית או אוטובוס אחר הם בבעיה”.

כזכור, אתמול (ראשון) פרסם “ירושלים-online” כי מסלולי האופניים שהוקמו באחרונה בשכונת ארמון הנציב חוסמים שטח גדול של הכבישים, באופן שמקשה על תנועת רכבים. (אולי בריחוף: בארמון הנציב לא מבינים – איך עיריית ירושלים מצפה שרכבים יעברו פה?).

ראוי לציין כי מסלולי אופניים מוסדרים הם ברכה בכל אזור בעיר, ומביאים לירושלים בשורת קידמה שכבר מזמן היתה צריכה להגיע אליה. די לצפות בערי השפלה וגוש דן, כמו גם ערים רבים בעולם, כדי להבין את הפיגור שאליו נקלעה לירושלים בכל הנוגע לתחבורה עצמאית וירוקה. לכן, יוזמת העירייה ראויה, ויש לה מקום גדול בחיי קהילה תקינים, אך לא ניתן לבצע פרויקטים כגון אלו בשכונות העיר מבלי לוודא ראשית את אופן התאמתם לכלל התשתיות באזור ולכל צרכי התושבים.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים