תקשורת: נשאר חזק בערוץ 14, ינון מגל לא יעבור לרשת 13

מינויו של המנכ”ל החדש של חדשות 13 אור צלקובניק, פתח באחרונה את האפשרות כי מגל – שעובד עמו בהצלחה ברדיו 103 – יצטרף אליו לחדשות 13 ויחזק את רצועות השידור שלה
צילום: מתוך פייסבוק

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

לאחר הפרסום בשבוע שעבר אודות האפשרות שרשת 13 וחדשות 13 יתחזקו בינון מגל – השבוע נודע כי מגל החליט להאריך את חוזהו בערוץ 14.

על רקע הידיעה הזו מפרסם אתר ice כי מדובר ב”מכה חזקה לרשת 13, אחרי שבערוץ הגבירו הילוך בשבועות האחרונים עם מינויים, שינויים והצעות במטרה להתמקם טוב יותר בטבלאות הרייטינג שהולכות ומסמנות היחלשות בכלל הרצועות – חיכתה להם אכזבה גדולה מאוד בניסיון הגיוס שלהם לטאלנט שהם מאוד רצו”.

כזכור, מינוי של המנכ”ל החדש של רשת 13 אור צלקובניק, פתח באחרונה את האפשרות כי מגל – שעובד עמו בהצלחה ברדיו 103 – יצטרף אליו לרשת 13 ויחזק את רצועות השידור שלה (פרסומים בשוק התקשורת: האם ינון מגל בדרך למעבר מערוץ 14 לרשת 13?). מזה כמה שבועות מונחת האפשרות על השולחן, ומטלטלת את שוק הטלוויזיה בארץ. שלחדשות 13 נכונה אכזבה, ומגל כאמור מחדש את החוזה בערוץ 14, כך לפי העיתונאי רן בוקר.

הארכת החוזה של מגל בערוץ 14, מאכזבת כנראה מאוד עבור רשת 13, שתצטרך כעת לחפש שחקני רכש אחרים, זאת לאחר שבחודשים האחרונים איבדה גם את איילה חסון וגם את שרון גל. מנגד, גם מגישת ערוץ 14 נווה דרומי סירבה כידוע באחרונה לפניית חדשות 13, כך שנדמה כי חיזוק השורות מתנהל כרגע באופן אטי למדי.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים