“יא אפס, סמרטוט”: אמיר אוחנה נכנס לביתו, דנה אולמרט התפוצצה עליו

דנה אולמרט, לסבית מוצהרת ואם לשתי בנות, התפוצצה הבוקר על יו”ר הכנסת אמיר אוחנה, הומו מוצהר והורה לתאומים: “איך זה להיות סמרטוט רצפה של אבי מעוז?”
צילום מסך, טוויטר

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

הבוקר, יום ההתנגדות, נרשם אירוע חריג שעה שפרץ קונפליקט שבו מעורבים יו”ר הכנסת אמיר אוחנה ודנה אולמרט, בתו של אהוד אולמרט.

בעת שעשה אוחנה  – הומו מוצהר כידוע – את דרכו חזרה לביתו מאימון בוקר, פגשה בו בפתח הבניין אולמרט – לסבית מוצהרת. היא החלה לתקוף אותו במילים קשות על ישיבתו בממשלה שכוללת גורמים כגון אבי מעוז, ובכלל, ממשלה שלפי תפיסתה פוגעת בזכויות אדם.

“איך זה מרגיש להיות סמרטוט רצפה של אבי מעוז?”, קראה אולמרט לעברו של אוחנה, “איך זה לשלוח את הילדים שלך לבית הספר כשהוא (מעוז) קובע את תוכניות הלימודים?”.

“איך זה מרגיש להיות סמרטוט של פשיסטים, של בן גביר, יא אפס”, המשיכה אולמרט לפני שפנתה לדרכה הלאה. אוחנה מנגד הגיב בהרמת גבה לכיוונה של אולמרט והמשיך לביתו.

אוחנה, נציין, מתגורר עם בן זוגו והם הורים לתאומים, בן ובת, בני 6. לאולמרט, שגדלה בירושלים ולמדה בתיכון ליד האוניברסיטה, שתי בנות.

מעט מאוחר יותר, בציוץ שהעלתה, כתבה אולמרט – “שאלות ששאלתי את אוחנה הזחוח הבוקר: איך זה להיות סמרטוט רצפה של אבי מעוז? איך זה מרגיש לתת לילדים שלך ללמוד בבית הספר שהוא קובע בו את תוכנית הלימודים? איך זה מרגיש לשבת עם פשיסטים כמו בן גביר? לא ענה”.

מזמן לא היה פה קרב על רפורמה: דפנה ליאל נגד שר התקשורת קרעי

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים