“חפשו את הלמפה”: לוסי אהריש תופסת עצבים על אל על

המגישה לוסי אהריש ובעלה צחי הלוי נתקעו בשדה התעופה באיטליה לאחר שטיסת אל על לא המריאה בעקבות תקלה. אולי “השוטרים” יכולים לארגן מבצע חילוץ עבורם?
צילום: אינסטגרם לוסי אהריש

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

המגישה לוסי אהריש ובעלה השחקן צחי הלוי, כוכב הסדרה “השוטרים, בסך הכל שאפו לחזור הלילה (שני-שלישי) מאיטליה לישראל. אלא שתקלה טכנית במטוס אל על קרקעה את השניים וארגנה להם איזשהו יום שיבוש מאולתר שהשאיר אותם תקועים באיטליה.

בחשבון האינסטגרם שלה כתבה אהריש: “לילה טוב לכל מי שבבית ולא ישן, מקווה שנעים לכם במיטה וקריר, כי מטוס שלם של אל על מרומא לישראל כבר עלה פעמיים על המסלול ולא המריא בשל תקלה ככל הנראה במנוע, ואיך הלילה שלכם
“קבלו עדכון. לא ממריאים… הטייס לא לוקח סיכונים והמטוס מקורקע עד לשתיים בצהריים מחר לפחות, בינתיים מחכים במטוס לפינוי. אגב, במקור היינו אמורים לנחות עוד חצי שעה בארץ”.

“מה עלה בגורל הבדיקה?”: אלעד עמדי חוטף ממגזין “העין השביעית”

אהריש והלוי נותרו תקועים, מה שהעלה את מפלס העצבים. “עדיין כאן אתכם”, הוסיפה וכתבה אהריש, “מתברר שיש פה בעיה עם האיטלקים שלא ממש עובדים בשעות האלה, אז אין עובדי קרקע למשל שיבואו להסיע אותנו במטוס לטרמינל. אז מה קורה? לא קורה, מחכים, כבר קרוב לשלוש שעות אנחנו בתוך המטוס, מה שנראה לי כהזיה לכשעצמה”.
בהמשך הוסיפה אהריש את הפרטים על הורדת הנוסעים מהמטוס: “יציאת מצריים, הורידו אותנו מהמטוס ומחכים למזוודות, תכף נראה לאן מפנים ואיך? בסך הכל מאוד סביר, בשעה מאוד סבירה, במזג אוויר סביר בהחלט. נחשו מה?! אל על כמה טוב שבאת הביתה, החברה הלאומית לא שולחת אותנו לשום מקום. הנציג ההונגרי של החברה שנמצא פה אמר לנו שכל אחד יסתדר עם עצמו, יענו חפשו טיסות ומלונות ואל על כבר תפצה אתכם.

צילום: ויקיפדיה

“כאילו חפשו את הלמפה כי איזה מלון כבר יקבל אותנו בשעה כזאת בתקופת שיא ברומא, ולגבי טיסה לא ידוע מתי ממריאה. והמזוודות ייקח שעה להביא לנו אותן, אז מה עושים? מי שיכול קונה כרטיס טיסה, מי שלא, מחפש מלון ומחכה לחסדיה של החברה הלאומית. עד שמישהו יתעורר בארץ ובאיטליה לטפל בנוסעים של מטוס ישראלי שתקועים ברומא… שירות ברמה בינלאומית, פשוט בושה”.

אל על בתגובה: ״לצערנו בשל תקלה טכנית בלתי צפויה במטוס, נאלצנו לבטל את טיסת 384 מרומא לתל אביב. בשל עומסים רבים במלונות ברומא, העברנו את הנוסעים לטיסה שתצא במיוחד עבור נוסעים אלו. הנוסעים עודכנו בדבר זכויותיהם. אנו מתנצלים על אי הנוחות״.
שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים