רמי לוי שולח מסר: “לא צריך לערב את העסקים בפוליטיקה”

בתגובה להודעת פורום העסקים שיקים בירושלים אוהל מחאה כנגד המהפכה המשפטית ויצרף אליו עוד ועוד גורמים במשק, אומר רמי לוי: “אני לא הולך להשבית שום דבר”
צילום: ויקיפדיה -David Azagury / U.S. Embassy Jerusalem

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

פורום העסקים הכריז באחרונה על הצטרפותו למחאה נגד המפכה המשפטית, זאת באמצעות פרסום דברים נוקבים והודעה כי מחר (חמישי) יוקם בירושלים אוהל מחאה. לפי פורום העסקים המטרה היא  “להביא לעצירה מיידית בחקיקה החד צדדית ולגרום לחזרה להידברות”.

מנגד, רמי לוי, בעלי רשת שיווק השקמה, לא מהסס לשפוך מבחינתו מים צוננים על הודעת הפורום ותכניתו. בראיון לרדיו גלי ישראל, אמר לוי למראיין איציק מצרפי: ”אני לא מזלזל באף אחד – הפורום הכי גדול בשבילי הם 200 אלף העסקים הקטנים. “לאוהל יוזמנו כל בעלי העסקים במדינת ישראל שיאמרו בקול ברור – חקיקה חד צדדית תגרום להרס הכלכלה והמדינה. שינויים עושים בהידברות. קוראים לעצור החקיקה מיידית, לחזור להידברות אמיתית והגעה להסכמות למניעת הרס בלתי  הפיך לכלכלת ישראל”, נאמר בנוסף. . אותם 75 עסקים הם לא מנהלי המשק”.

בדברים אלה כיוון לוי ל-75 בכירות ובכירים בעולם העסקים המרכיבים יחדיו את פורום העסקים. בהודעתם בדבר אוהל המחאה ציינו כי “לאוהל יוזמנו כל בעלי העסקים במדינת ישראל שיאמרו בקול ברור – חקיקה חד צדדית תגרום להרס הכלכלה והמדינה. שינויים עושים בהידברות. קוראים לעצור החקיקה מיידית, לחזור להידברות אמיתית והגעה להסכמות למניעת הרס בלתי  הפיך לכלכלת ישראל”.

אלא שרמי לוי מבחינתו רואה את הדברים אחרת. “אני לא מזלזל באף אחד”, אמר בראיון, “אבל העסקים הקטנים הם הפורום הכי גדול. אני חושב שלא צריך לערב את העסקים בפוליטיקה, לא את הצבא בפוליטיקה – יש לנו ארץ אחת, אנחנו צריכים להיות מאוחדים”.

(ייבוא חלב מפולין: האם מדובר בעוד מהלך מסחרי גאוני של רמי לוי?)

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים