בפעם ה-21: פסטיבל היין בירושלים חוזר למוזיאון ישראל

ירושלים מארחת זו הפעם ה-21 את פסטיבל היין במוזיאון ישראל – יינות משובחים, מוזיקה, טעימות וגבינות באירוע שהפך למסורת מיוחדת
צילום: סטודיו שדה

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

ירושלים מארחת זו הפעם ה-21 את פסטיבל היין במוזיאון ישראל – אירוע שכבר הפך למסורת מיוחדת בעיר. הפסטיבל מביא אליו מבקרים מכל רחבי הארץ ואף מחו״ל.
האירוע יתקיים במשך ארבעה ימים מלאים של חוויות יין ואלכוהול ייחודית, מוזיקה חיה, מגוון מנות טעימות ואווירה מיוחדת. כבכל שנה – האירוע יתקיים כאמור במוזיאון ישראל, אחד מהמוזיאונים המרכזיים והחשובים בישראל, שמשלב בתוכו אוספים מרהיבים של אמנות, ארכיאולוגיה וגן יפהפה בו יתקיים הפסטיבל.

צילום: סטודיו שדה

הפסטיבל מתקיים מאז שנת 2004 ומציע למבקרים חוויה ייחודית של טעימות יין מכ-50 יקבים מרחבי הארץ והעולם, תוך שהם מתהלכים בחלקו החיצוני של המוזיאון. במהלך הפסטיבל, המבקרים מוזמנים לטעום ולרכוש בקבוקים ייחודיים ממגוון רחב של יינות – אדומים, לבנים, רוזה, יינות חצי יבשים, ויינות מתוקים מבית כמה מהיקבים הגדולים והמוכרים לכל ישראלי, כמו יקבי כרמל, קסטל, ברקן ובלו נאן, וגם מיקבי בוטיק קטנים, עם יינות ייחודיים וסיפורים מרתקים מאחוריהם.

הפסטיבל מציע למבקרים הזדמנות לטעום ממגוון רחב של יינות, ללמוד על תהליך הייצור, וגם להכיר את האנשים שעומדים מאחורי היינות. בפסטיבל תוכלו לראות גם מגוון אורחים מיוחדים של משקאות חריפים אחרים, כמו ליקרים, קוניאקים ו-וויסקי משובח שיוצעו במקום.

צילום: סטודיו שדה

ומה הולך טוב יותר עם יין מאשר גבינות? באירוע יוגשו גם מגוון רחב של מאכלים שמתאימים בדיוק לצד כוס יין צוננת – החל מגבינות טעימות מכל רחבי העולם, גלידות, שוקולדים מיוחדים, פיצות חמות, תפוחי אדמה בהכנה מיוחדת, מנות סושי ועוד מנות רבות.

בכניסה לאירוע כל מבקר יקבל כוס יין משלו בה ישתמש לכל משך הערב למזיגת טעימות של היינות, על רקע ההופעות החיות שיתקיימו בכל ערב במהלך הפסטיבל.
***
פסטיבל היין ה-21
מוזיאון ישראל בירושלים – שדרות רופין 11, הקריה, ירושלים
31.7 – 3.8

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים