בית הכרם, רחוב דגניה פינת הרצל: זכייה במכרז נוסף לפרויקט פינוי-בינוי

קבוצת יסודות ממשיכה להרחיב פעילות: זכתה במכרז נוסף לפרויקט פינוי-בינוי בשכונת בית הכרם בירושלים. התכנון – בהתאם למדיניות ציר הרכבת הקלה
הפרויקט של קבוצת יסודות ברחוב הרצל. הדמייה : סטודיו ADMA וקסם הדמיות

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

קבוצת יסודות ממשיכה להרחיב את פעילותה הענפה בתחום ההתחדשות העירונית בירושלים תוך מתן דגש לפרויקטים של פינוי-בינוי. יסודות זכתה לאחרונה בפרויקט פינוי-בינוי נוסף בשכונת בית הכרם הוותיקה, הממוקם בין הרחובות שדרות הרצל ודגניה. מדובר במתחם בגודל של כדונם וחצי שהינו בתכנון בינוי בהתאם למדיניות ציר הרכבת הקלה.

מכרז היזמים נוהל על ידי משרד עורכי הדין לאור גבאי, והשתתפו בו 15 חברות ציבוריות ופרטיות מובילות בתחום התחדשות עירונית מהמרכז והשפלה. בבחירתם הביעו בעלי הדירות את אמונם בקבוצת יסודות, ואת העדפתם לקידום הפרויקט עם קבוצה ירושלמית ותיקה מנוסה וחזקה.

יצוין כי מתחם זה מצטרף למספר מתחמי פינוי בינוי שכבר מקודמים על ידי קבוצת יסודות על ציר הרכבת הקלה בבית הכרם ובניהם מתחמי פינוי-בינוי בשדרות הרצל 92-94 ושדרות הרצל 98-100, הממוקמים בסמוך לכיכר דניה, בליבה של השכונה. כיכר דניה מהווה את אחד מסמליה המובהקים של בית הכרם מזה עשרות שנים.

יסודות, הינה קבוצה יזמית מובילה, שצמחה בירושלים, ומתמחה בייזום, תכנון, קידום וביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית על מגוון סוגיה. לקבוצה, המציינת מעל עשור של פעילות בתחום ההתחדשות בעיר, למעלה מ-45 פרויקטים של התחדשות עירונית ברחבי ירושלים. הקבוצה מובילה במספר הפרויקטים שהסתיימו בהצלחה ואוכלסו.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים