64-0: מלחמת האזרחים של ישראל כבר משתוללת, קוסובו בלב ירושלים

בירת ישראל, ירושלים, נראית כעת כמו בוסניה בעבר, קוסובו אולי: מהומות מול כוחות שיטור ואכיפה שפזורים בכל פינה. מלחמת האזרחים של ישראל פרצה
צילום: דוברות המשטרה

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

זה כבר לא עניין של פוסטים וציוצים ברשתות החברתיות – מלחמת האזרחים של ישראל משתוללת עכשיו בלב ירושלים.
מצד אחד, המפגינים והמוחים נגד המהפכה המשפטית. ומנגד, כוחות שיטור ואכיפה, וציבור התומכים ברפורמה. מחזות שנראו מוכרים אולי מבוסניה, אולי מקוסובו, צובעים עתה את בירת ישראל, ירושלים, שוטרים והומות בכל פינה.

החוק לצמצום עילת הסבירות עבר לפני שעה קלה ברוב של 64:0, במה שנדמה שנתן את האות הרשמי לאירועי מלחמת האזרחים ששורפת את השטח בירושלים החל ממוצ”ש. אתמול בלילה למשל עצרה משטרת ירושלים שלושה חשודים, תומכי הרפורמה, בדרכם עיר האוהלים של המוחים בגן סאקר, כשהם מצוידים באגרופן.

עוד חזית? כביש בגין. אזור הכנסת לא לבד. לפי הודעת משטרת ירושלים – “המשטרה החלה בפיזור מפרי סדר שחוסמים את כביש בגין במקטע שבין מחלף קרית משה למחלף גבעת מרדכי, בשני הכיוונים. לאחר שמפרי הסדר במקום לא נשמעו להוראות השוטרים, החל שימוש באמצעים לפיזור הפרות סדר ובכוח סביר לפיזור המוחים ופתיחת הציר לתנועה. באזור יש עומסי תנועה, וציבור הנהגים מתבקש לבחור בדרכים חלופיות ולהימנע מלהגיע לאזור”.

ההתלקחות הזו מגיעה לכל פינה בירושלים. רחביה חסומה, הרכבת הקלה צפויה להיחסם, כביש בגין, אזור הכנסת והסינמה סיטי, אגריפס, קינג ג’ורג’. זוהי התלקחות לכיוון אלים שהיתה בלתי נמנעת מרגע שהוחלט ללכת על החקיקה ללא הסכמה. לממשלה אולי יש רוב בכנסת, אך את התוצאה בשטח איש לא יוכל להכיל. נדמה כי בעיר המאוחדת נכנס הפיצול לתוקף רשמי. אזיקים, שרשראות, אנשים שקושרים את עצמם ומסרבים להתפנות, ישנים באוהלים, מכת”זית שפועלת שעות נוספות, שוטרים מותשים שנשלחים בשם הממסד.

ברוכים הבאים לבוסניה.

צילום: דוברות המשטרה

שאלתם עליו? יאיר נתניהו מבהיר את דעתו על שידורי החדשות מההפגנות

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים