חוגים של השמאל בירושלים: “להחרים את הסופרמרקטים של רמי לוי”

ברשתות החברתיות, בחוגים תומכי המחאה נגד המהפכה המשפטית, נחשף כעס כנגד רמי לוי שסירב להצטרף לשביתות במשק. קריאות ופוסטים שונים מציעים להפסיק לקנות אצלו
צילום: ויקיפדיה -David Azagury / U.S. Embassy Jerusalem

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

בשבועות האחרונים עלתה לא פעם הקריאה של צדדים בקרב תומכי המהפכה המשפטית ושורות הימין להחרים גופים מסחריים שתמכו בשביתה במשק כאות מחאה. בין השאר הוזכר מתחם ביג על ידי גורמים שונים שקראו להחרמתו לאחר שהוציא הודעה על תמיכה במחאה.

כעת, נדמה כי הדבר קורה בכיוון ההפוך: ביממה האחרונה, מאז עבר בקריאה שלישית החוק לביטול עילת הסבירות, נשמעים ועולים קולות בקרב המוחים להחרמת הסופרמרקטים של רמי לוי. נחשף כעס כלפי לוי, שיש מי שאולי ציפו ממנו להצטרף לכוחות המוחים, אך התבדו.

כפי שפורסם ב”ירושלים-online” לוי הביע לא אחת את כוונתו שלא להצטרף לשביתת פורום העסקים ואף קרא “לא להכניס את הפוליטיקה לעסקים”. כמו כן ציין כי “אני לא מתכוון להשבית שום דבר”.

ברשתות החברתיות, בחוגים תומכי המחאה, נחשף הזעם כנגד לוי – קריאות ופוסטים שונים מציעים להפסיק לקנות אצלו: “אני לא הולך יותר לרמי לוי”, וכן, “להחרים את הסופרמרקטים של רמי לוי”, אלו חלק מקריאות שזוכות גם לתמיכה מרבים שצופים בפוסטים כגון אלה.

עד כמה זה ישפיע על רמי לוי? ובכן, ניתן להעריך בעדינות, כי הדבר כלל וכלל לא ישפיע. ראשית, מדובר בהחלט באימפריה עסקית שנראית די חסינה, ושנית, קשה להניח שמישהו אכן ייצמד להצהרות בעת כעס ויחדל לקנות בסופרמרקט בו נהג לעשות כן עד עתה מטעמי חיסכון או נוחות.

****
“לסגור את העסקים זו דיקטטורה”: רמי לוי רותח
****

“הגרושה” במרכז ירושלים ממשיכה לסבול מהממסד: ככה קשה להתפרנס פה

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים