ניב סולטן חוזרת לישראל. אולי גם לירושלים?

צילומי הסדרה טהרן באתונה בירת יוון הוקפאו בשל שביתת השחקנים בהוליווד. כך, לאחר תקופה, כוכבת הסדרה ניב סולטן חוזרת לישראל. האם גם לבירת ישראל?
צילום: כאן 11

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

השחקנית ניב סולטן, כוכבת הסדרה טהרן, חוזרת בימים אלו לישראל, לאחר הפסקת צילומי הסדרה באתונה. הפסקת הצילומים, שהוקפאו ממש לפני סיומם, מתרחשת בעקבות שביתת השחקנים והתסריטאים בהוליווד. לכן, העבודה על טהרן, שלא הגיעה לסיומה, עוד תצטרך להתחדש מתישהו לאחר השביתה באתונה שביוון.

בחשבון האינסטגרם שלה שיתפה סולטן, שגדלה בירושלים כמו בן זוגה מאור שוויצר, ולמדה בתיכון בויאר, כי “השבוע הזה היה אמור להיות שבוע הצילומים האחרון שלנו, אבל בעקבות הסאגה של השביתה נאלצנו להפסיק לעבוד חמישה ימים לפני הסוף. זה מרגיש מוזר אחרי שבעה חודשים, אבל זה רק אומר שאני שמחה לראות את כל האהובים שלי פה לעוד חמישה ימים וטוב שכך כי אני שונאת פרידות. אז חזרתי לאתונה כדי לארוז את הדברים שלי ולהיפרד כמו שצריך (באופן זמני!) מהאנשים, האוכל והמקומות שאני אוהבת”.

השביתה בהוליווד באה בעקבות המלצת איגוד השחקנים והתסריטאים לאחר שלא הגיעו לסיכום כלכלי עם האולפנים ורשתות הסטרימינג. האיגוד (Sag-Aftra), שמייצג כ-160,000 שחקנים, הודיע כי ועדת המשא ומתן הצביעה פה אחד על שביתה.

מבחינת סולטן ניתן גם לעשות מכל זה לימונדה. לאחרונה התראיין בן זוגה שוויצר וסיפר כי חודשים רבים בשנה הם כלל לא מתראים. כידוע גם הוא עסוק מאוד ובימים אלו מככב בסדרות “השוטרים” ו”שמיים אדומים”. כך שמבחינת השניים להתגורר יחד בישראל בו בזמן – איננו מובן מאליו. אולי אפילו יתעורר בהם געגוע לירושלים, לאחר תקופה ארוכה של סולטן בבירת יוון.

******

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים