מערכת העיתון “בשבע” טוענת כי סירבה לשער השחור: “הוצע סכום עתק בן 6 ספרות”

לאחר שעמוד השער של “הארץ”, “ידיעות אחרונות” ו”ישראל היום” נרכש השבוע לטובת מודעה בשם מתנגדי המהפכה המשפטית, מערכת העיתון “בשבע” מספרת כי סירבה להצעה הכספית הגבוהה שהוגשה לה

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

השבוע, יום לאחר אישור חקיקת ביטול עילת הסבירות, נרכשו על ידי ראשי המחאה נגד המהפכה המשפטית השערים בעיתונים מרכזיים בישראל. כך, עמוד מודעה שחור פתח את מהדורות העיתונים ובהם – “הארץ”, “דהמרקר”, ידיעות אחרונות”, “כלכליסט” ו”ישראל היום”. על עמוד המודעה בתשלום נכתב – “יום שחור לדמוקרטיה

מערכת העיתון “בשבע” טוענת כי סירבה להצעה למכור את עמוד השער שלה. “האידאולוגיה של ‘בשבע’ אינה עומדת למכירה”, כך נכתב בשער העיתון, “גם לנו הוצע סכום עתק בן 6 ספרות כדי שנסכים כמו עיתונים אחרים לפרסם בשער העיתון מודעה שתצבע אותו בשחור.
“אנו סבורים שהחקיקה לתיקון מערכת המשפט היא צעד ראוי, ובוודאי שאינה יום שחור לדמוקרטיה. לא ניתן יד לניסיון לזרוע תבהלה וייאוש בקרב קוראינו. להפוך טוב לרע ואור לחושך”.

דודו סעדה יו”ר עיתון ‘בשבע’ מסר לאתר ערוץ 7: “ההתלבטות היתה קשה. העיתון בשבע מקיים את עצמו רק על ידי התשלומים על פרסום מודעות, אין לנו מנויים. ההחלטה התקבלה שלא לפרסם את המודעה השחורה כי יש לנו גבולות. זו מודעה יותר גרועה לקוראינו מאשר המודעה בימי הגירוש מגוש קטיף שקראה יש פתרון לכל מתיישב, או מודעה המעודדת עישון סיגריות, או שתיית אלכוהול”.

תנועת ההיפרדות תופסת תאוצה: באיזו מדינה מתוכננת להיות ירושלים?
****

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים