הקרבן הפוליטי הבא יהיה מבני עקיבא? סגנית ראש העיר פנתה בבהילות למפקד המחוז

סגנית ראש עיריית ירושלים חגית משה במכתב בהול למפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג’מן בעקבות סימון צלבי קרס על סניף בני עקיבא בעיר: ״חייבים לעצור את ההידרדרות המסוכנת לפני שההסתה הנוראית תביא לפגיעה בחיי אדם”

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

בעקבות סדרת מעשי ונדליזם ושנאה כלפי חברי סניף בני עקיבא מרכז בירושלים, הכוללים גרפיטי של צלב קרס על קיר המבנה, שלחה סגנית ראש עיריית ירושלים חגית משה מכתב בהול אל מפקד מחוז ירושלים במשטרה ניצב דורון תורג’מן בבקשה להאיץ בחקירת סדרת מקרי ההתנכלות.

“אין ספק כי ׳הכתובת על הקיר׳”, כך כותבת משה לתורג’מן, “זה לא מקרה חד פעמי אלא רצון אמיתי של אנשים מוסתים ומסוכנים להלך אימים על חניכי הסניף ומשפחותיהם. אין כל ספק, כי חובתנו היא להגן על אותם צעירים וצעירות, המשקיעים מזמנם להגביר אחדות ואהבת חינם בעם בימים אלו. על כן אני פונה אליך, בבקשה להורות לחוקרי המשטרה להאיץ את מאמצי החקירה, על מנת להגיע אל האנשים המסוכנים, אשר מגיעים פעם אחר פעם להשחית את פני הסניף. היום זה אולי ׳רק׳ גרפיטי, אך אסור לנו להקל ראש, ולו כדי להסיר את הסיכון הקטן ביותר
מפני פגיעה בחניכי התנועה המגיעים לפעילויות במקום”.

לירושלים-online מסרה משה כי ״ההסתה עוברת כל גבול. בזמן שחניכי בני עקיבא בעיר יוצאים לפעילויות להעלאת האחדות בעם, מגיעים פורעים אל מבנה הסניף ומנסים לצייר את חניכי התנועה באור אפל. פניתי אל מפקד מחוז ירושלים במשטרה בדרישה להאיץ את חקירת המקרה. אנו חייבים לעצור את ההידרדרות המסוכנת הזאת באופן מיידי, לפני שההסתה הנוראית תביא לפגיעה בחיי אדם״.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים