פיטמאסטר ירושלים – זה הסיפור הקרניבורי שכולם עפים עליו

רשת “פיטמאסטר”, שפותחת סניף כשר למהדרין בסינמה סיטי ירושלים, מציעה מופע בשרים ייחודי ממעשנת ושואו שכל קרניבור חייב להכיר. תפריט? ובכן אין – יפתיעו אתכם
צילום: עדן אלישקוב

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

אתמול, יום ראשון, 30.7, התקיימה בסינמה סיטי ירושלים ההשקה של הסניף החדש והכשר למהדרין של רשת “פיטמאסטר” המוכרת מסניפיה בחוצות אלונים ופתח תקווה.

ה”פיטמאסטר” זוכה לתגובות מעולות של מבקרי מסעדות והרשימות קדימה מלאות. הקונספט הייחודי מושך את הקהל הישראלי, זאת למרות שלשלם עבור ארוחה שרק בעת הסעודה תדעו מה תקבלו על השולחן  – לא אופייני כל כך. ידוע שהקהל הישראלי אוהב לקבל תמורה גדולה ולהתפנק וזה בעצם מה שמקבלים ב”פיטמאסטר”.

“פיטמאסטר” היא חוויה קולינרית שמשולבת עם שואו על טהרת הבשרים מהמעשנה, בשרים שנצלים על אש גלויה ובשיטות צלייה מגוונות שיהפכו את הבשר למנות שף טעימות במיוחד.

הבעלים של הסניפים שותפים מלאים כולם ברשת וכל אחד מהם מחזיק בתואר הנכסף “פיטמאסטר”: כל אחד בתורו אחראי למופע הקרניבורי שלו באותו ערב ובונה תפריט ייחודי של שש מנות בשר הנעשות על אש גלויה ומוגשות למרכז השולחן לצד קנקני בירה, יינות, סלטים טריים ותוספות צד משתנות.

בכל ערב מחדש תוכלו ליהנות מ”פיטמאסטר” אחר שעושה שואו משלו ומנות משלו ותגלו מה אתם אוכלים רק בעת ההופעה כי אין תפריט ב”פיטמאסטר”. תגלו את המנות רק לאחר צלצול הפעמון, כשאתם יישובים בשולחן אבירים גדול הצופה אל המטבח הפתוח, כשעיניכם מביטות במופע להטוטנות של קיצוץ, פירוק, הגשה ושיתוף הקהל והחוגגים במלאכת הכנת הבשר שיוצא מהתחנה המרשימה של המעשנה והגריל.

צילום: עדן אלישקוב

המופע הקרניבורי נמשך כשעתיים וחצי ויש להזמין אליו מקומות מראש, בכדי שכל האורחים יגיעו באותה השעה. הארוחה כוללת: שני סלטים משתנים לפתיחה, לחם ומטבלים, וסוגי נתחי בשר מיוחדים ומשובחים מהמעשנה והגריל שמשתנים מארוחה לארוחה, כולל: אסאדו, אורז אושפלו עם נתח בשר שעבר שבע שעות עישון, אונטריב ,פיקניה, חזה אווז, דנבר סטייק, סינטה, אנטריקוט, פילה, ופלאט איירון. לצד כל מנת בשר תוגש תוספת מיוחדת עם טוויסט מהמעשנה, שתייה קלה – סודה ומים, בירה ויין, קינוח וקפה.
כל חומרי הגלם, הסלטים והמטבלים מוכנים במקום, והסועדים מוזמנים להביא עמם יין ואלכוהול ללא דמי חליצה.

מחיר לסועד: 270 שקלים.
שעות הפעילות: א‘-ד‘: 20:00. יום ה’: 18:00, ו- 21:15.
על פי הזמנה טלפונית מראש בלבד בטל’: 073-2777777

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים