כאב הראש של צחי הלוי: על מה הוא נתבע ב-70 אלף שקלים?

במסגרת סרט בהפקתו, “נוהל חניבעל”, השחקן והדוגמן צחי הלוי שכר את שירותו של אחד המעצבים המוכרים בתעשייה ערד שאואט, שכעת תובע אותו בסך של 70 אלף שקלים
צילום: ויקיפדיה - ורד אדיר

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

השחקן והדוגמן, צחי הלוי, שמפיק בעצמו בימים אלו סרט, נתבע בסך של 70 אלף שקלים על ידי אחד מנותני השירות להפקה.

מפרסום של העיתונאית ליאורה גולדנברג-שטרן באתר TMI עולה כי במסגרת צילומי הסרט “נוהל חניבעל”, שעוסק במנהרות חמאס בעזה, הלוי שכר את שירותיו של ערד שאואט, אחד המעצבים הידועים בתעשייה. בין השאר חתום שאואט על “פוקסטרוט”, ו”הערת שוליים”.
אלא ששאואט טוען כי הלוי מסרב לכאורה לשלם לו את שכר העבודה לאחר שסיים אותה. לפי הנטען בתביעה מדובר לכאורה ב-70 אלף שקלים, כולל סכומים שאותם שילם בעצמו לטענתו לנותני שירותים.

עוד עולה מהפרסום ב-TMI כי לדברי שאואט “אין לי רצון להכפיש את שמו של צחי ולכן אני נזהר במילים. בכל אופן, אלו הדברים – הגשתי נגד צחי הלוי תביעה כספית. התביעה נוגעת לשכר עבודה שלא שולם לי במסגרת הפקת הסרט של ‘פרוטוקול חניבעל’.
“התביעה מפרטת את השתלשלות האירועים הנוגעים לעבודתי עבור ההפקה, אשר נוהלה גם על ידי צחי. אחת מטענותיו של צחי לסירובו לתשלום היא כי לא היה בינינו הסכם המפרט את השירותים שניתנו עבור ההפקה. כפי שפירטתי בכתב התביעה, הדבר איננו נכון. אני אכן שילמתי לנותני שירותים מטעמי כספים במסגרת העבודה עבור ההפקה, בהסתמך על כך שאקבל מההפקה כספים עבור עבודתי”.

בתגובה, הלוי מסר ל-TMI כי “טענותיו של מר שאואט, בכל הכבוד, אינן נכונות. הוגש מטעמי כתב הגנה מפורט וענייני, שדוחה את טענותיו, והעניין נדון בימים אלה בבית המשפט”.
שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים