חוגגים אהבה במגדלי הים התיכון ירושלים

מגדלי הים התיכון ירושלים אירח את האירוע השנתי של רשת מגדלי הים התיכון עם כ-550 דיירי הרשת מרחבי הארץ
צילום: צחי קראוס

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

בית הדיור המוגן מגדלי הים התיכון ירושלים אירח בשבוע האחרון את האירוע השנתי של רשת מגדלי הים התיכון שעמד בסימן ט”ו אב, חג האהבה העברי.

האירוע החגיגי שהתקיים ברחבה המרכזית של המתחם ובאווירה ירושלמית אותנטית, כלל מופע אופרה סוחף בהשתתפות יותם כהן ואירה ברטמן, הזוג המלכותי של האופרה הישראלית.

בערב המיוחד נכחו היו”ר והבעלים של רשת מגדלי הים התיכון מוטי קירשנבאום, סגן יו”ר דירקטוריון הרשת בוריס לוין, מנכ”ל הרשת דורון ארנון, נציגי ההנהלה, מנהלי בתי הרשת וכ-550 מדיירי מגדלי הים התיכון מרחבי הארץ.

רשת מגדלי הים התיכון הינה הרשת הגדולה בתחום הדיור המוגן לגיל השלישי בישראל, המפעילה מספר בתים בארץ: בירושלים, סביון, כפר סבא, בת- ים, רמת השרון, גני תקווה ונורדיה.

כחלק מתפיסת של רשת המעניקה לדיירים את הבמה המרכזית להוביל יוזמות גם בגיל 70 ומעלה, דיירי מגדלי הים התיכון ירושלים לקחו חלק מרכזי בהובלת ובהפקת האירוע המושקע, החל משלב תכנון ועד לביצוע.
כך לדוגמא לצוות הפקת האירוע חבר דייר הבית שלמה הופרט, פסיכותרפיסט, חובב אופרה מושבע ומרצה בתחום, שהיה שותף משמעותי בעיצוב החלק האומנותי של הערב על טהרת אופרה-אהבה מרגשת ומיוחדת.

צילום: צחי קראוס

הדיירות, שלי משיח ומזל ריבלין, הנחו את האירוע. דיירות הבית מקבוצת התיאטרון והאימפרוביזציה תפרו לעצמן בגדי חג לבנים, כבנות ישראל שיצאו על פי המסורת לחולל בכרמים בט”ו באב, וכן חילקו פרחים “באהבה” לכל האורחים באירוע.

 טלי בר, מנכ”לית מגדלי הים התיכון ירושלים: “שמחנו והתרגשנו שוב לארח את האירוע הרשתי של מגדלי הים התיכון אצלנו בירושלים. דיירי הבית היוו חלק משמעותי ומרכזי בהובלתו והפקתו של האירוע ולקחו בו חלק פעיל וחשוב. הדיירים שלנו נמצאים בליבת העשייה היומיומית של הבית עם הרבה עניין ליצור, ליזום, ללמוד, ולגלות דברים חדשים כל הזמן. מחמאות רבות מגיעות לצוות עובדי מגדלי הים התיכון ירושלים, על ההשקעה הרבה והתרומה הגדולה להצלחת האירוע. הבית בירושלים ימשיך להוות פסיפס של שילובים, עם אנשים מכל קצוות תבל, בדומה לעיר ירושלים הרב תרבותית והמגוונת”.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים