מפגש השייח פותחת בנוהל לפני משחקים בטדי: פסטיבל בסגנון אירופאי של אוכל ומוזיקה

אז מה אתם אומרים על סמבוסק של מפגש השייח ובירה טובה לפני משחקים באצטדיון טדי? הנה הנוהל האירופאי של פסטיבל וכדורגל
צילום: יח"צ

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

בשבוע שעבר, התרחש אירוע שלא ניתן להתעלם ממנו בירושלים – משחק בינלאומי, בו בית”ר ירושלים אירחה את הקבוצה היוונית פאוק סלוניקי למשחק באצטדיון טדי. אך האירוע שגנב את ההצגה התרחש דווקא לפני המשחק.

שי נאור, הבעלים של רשת “מפגש השייח”, החליט להפתיע ולארח מסיבה בסניף ארנה, באווירה שמזכירה את המשחקים האירופאיים. במסגרת החגיגה נערכה מזיגת בירות מהחבית, מוזיקה שמחה וחיבור בין האוהדים משתי המדינות.
בין הנוכחים והמוזמנים היו הבעלים שי נאור, הלל פרקש, אבי כהן, משה חולון, שלומי כהן, זמר החפלות ראובן המלאך ששר בלווי נגנים, דניאל שטרית ו-DJ נאור.

קהל האוהדים שהגיע למקום התרגש והתלהב מהאירוע הייחודי, וזכה לחוויה שלא היתה כמותה בארץ – פסטיבל אמיתי לפני משחק כדורגל בינלאומי.
בתום האירוע שי נאור סיפר בהתרגשות: “אנו מודים לכל הגורמים שאישרו לקיים את השמחה הזאת בירושלים לפני המשחקים. מודים לקהל שבא ומצביע ברגליים ונכנס לאווירה לפני המשחק ממש כמו באירופה. זה היה החזון שלנו והצלחנו להביא את זה! ירושלים על המפה”.

אמנם המשחק הסתיים בניצחון של פאוק, אך האווירה המיוחדת השאירה טעם של עוד, והאוהדים כבר מחכים בקוצר רוח למשחק הבא.

צילום: יח”צ

רשת “מפגש השייח” היא אחת הרשתות הוותיקות והמוכרות בישראל. היא החלה את דרכה בעיר העתיקה בירושלים, ומאז התרחבה ופתחה סניפים ברחבי הארץ. המאפים החמים, הסמבוסק המיוחד והאווירה הביתית הפכו את הרשת למותג ירושלמי אייקוני שמושך אליו רבבות לקוחות קבועים זה 33 שנה.
הרשת מציעה מגוון רחב של מאפים, משקאות ומאכלים, ומקפידה לחדש ולהפתיע את לקוחותיה באופן תדיר. כל סניפי הרשת הינם כשרים למהדרין ופתוחים מסביב לשעון במתכונת של 24/6. במהלך השנים, “מפגש השייח” הפך למקום מפגש בין דורי של ירושלמים, והרשת ממשיכה לצמוח ולהתפתח, ומציעה ללקוחותיה חוויה ייחודית בכל ביקור בסניפי הרשת הפרוסים בשכונת תלפיות בירושלים, בפסגת זאב, קניון מלחה, הדסה עין כרם, קריית מנחם, מבשרת ציון, מודיעין ואפילו באילת.

צילום: יח”צ

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים