להעיף את המשוגעים מהכביש: רוכב אופנוע כבד נעצר לחקירה בסופ”ש – זו הסיבה

יותר מדי משוגעים יש על הכבישים בירושלים, במיוחד ניתן לשים לב לאופנוענים בלי אלוהים: תושב בית חנינא נעצר בסופ”ש ע”י המשטרה – זו הסיבה
צילום: דוברות המשטרה

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

בפעילות שוטרי מערך התנועה של מחוז ירושלים במהלך סוף השבוע כנגד נהגים המסכנים את שלום וביטחון הציבור, נעצר לחקירה תושב בית חנינא בשנות ה-20 לחייו על ידי בלשי יחידת התנועה המרכזית, זאת לאחר שנצפה על ידם רוכב על גבי אופנוע, על אף שרישיון נהיגתו אינו תואם לסוג הרכב.

מדובר בצעיר שזאת הפעם השלישית בה נתפס מבצע עבירה חמורה זאת, ובנוסף רישיון נהיגתו פקע ועל גבי האופנוע לא הותקנה לוחית רישוי כמתחייב בחוק. החשוד שנעצר, הועבר לחקירה ביחידת התנועה של מחוז ירושלים ובסיומה, נשלח למעצר בית ונפתח נגדו הליך מהיר לדין תעבורתי.

בנוסף, בפעילות אכיפת עבירות תעבורה שערכו שוטרי מערך התנועה של מחוז ירושלים במהלך סוף השבוע ברחבי העיר ירושלים, נרשמו 134 דו”חות תנועה כנגד נהגים שביצעו עבירות תעבורה חמורות המסכנות אותם עצמם ואת ציבור משתמשי הדרך.

כך למשל, במהלך סוף השבוע נרשמו על ידי השוטרים 49 דו”חות בגין עבירת היסח דעת – נהגים שהשתמשו בטלפון נייד במהלך נהיגתם, ו-15 דו”חות בגין שימוש בדרך שלא כחוק – עקיפות, חציית קו הפרדה ואי ציות לרמזור.

לצד אלו, נפתח הליך לדין תעבורתי כנגד 5 נהגים שנתפסו נוהגים בהשפעת אלכוהול או סמים, נפסלו רישיונותיהם של 7 נהגים בגין ביצוע עבירות תעבורה חמורות והושבתו מנהלית 12 כלי רכב.

מהמשטרה נמסר כי “משטרת ישראל תמשיך לפעול כנגד מבצעי עבירות התעבורה החמורות שמסכנות את משתמשי הדרך, לצד אכיפה ופעילות יצירתית כנגד נהגים המזלזלים בחוק ובהחלטת רשויות החוק והמשפט כלפיהם”.

צילום: דוברות המשטרה

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים