השר בן גביר קיים סיור בגבעת הצרפתית ובפסגת זאב: זו הבטחתו לתושבים

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר קיים סיור בגבעת הצרפתית ובפסגת זאב יחד עם סגן ראש העיר אריה קינג והתושבים: “הגדלתי את כמות התקנים במשטרה, דבר שלא היה עד כה – בשביל שיבואו עוד שוטרים, בשביל שיהיה לכם ביטחון”

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר קיים סיור בגבעת הצרפתית ובפסגת זאב בירושלים. את הסיור ערך השר בן גביר בליווי סגן ראש העיר ירושלים, אריה קינג. בסיור השתתפו נציגי המשטרה באזור.

השר בן גביר נפגש עם תושבי השכונות ושוחח איתם על תחושת הביטחון האישי בשכונות. כמו כן, ביקר בן גביר בפסגת זאב בבית משפחת סליי, שנפגעה מירי תועה משכונת שועפאט.

השר בן גביר אמר במהלך הסיור לתושבים: “הגדלתי את כמות התקנים במשטרה, דבר שלא היה עד כה – בשביל שיבואו עוד שוטרים, בשביל שיהיה לכם ביטחון”.

כמו כן שאל בן גביר את התושבים האם יש להם מתנדבים במשמר האזרחי בשכונות. התושבים ענו כי יש להם כ-60 מתנדבים. “תביאו עוד אנשים, חבר מביא חבר, אפשר גם להכפיל את הכמות הזו”, השיב השר.

לסיום אמר השר בן גביר: “אני קשוב, מגיע לראות בעיניים את הבעיות, יש לכם אצלי אוזן קשבת. תעבירו פניות אליי, אל אריה (קינג), ונשתדל כמה שיותר לעזור. נבחן את הדברים שעלו פה, בעז”ה ניתן להם מענה. זה לא יהיה ביום ולא ביומיים, אבל יחד עם המשטרה שנותנת מענה, זה יצליח”.

סגן ראש העיר ומחזיק תיק המינהלים הקהילתיים, אריה קינג, מסר: “אני מודה לשר לביטחון לאומי שהגיע לשטח כדי לראות מקרוב את המציאות הבלתי אפשרית בעיניים. אסור לתת למציאות הזויה של ירי תועה, כשהפרעות ביהודים ממשיכות להתקיים ביתר שאת.
“אני קורא מכאן ליותר ויותר תושבים ליטול חלק ולהוסיף את כמות המתנדבים במשמר האזרחי ולהוציא רישיונות לנשק. אני ממשיך לפעול כדי להגביר את השיטור העירוני באזור ולהגביר את תחושת הביטחון של תושבי השכונות.
“תושבי העיר שגרים בשכונות הקצה של ירושלים הם החלוצים שלפני המחנה, ואני מחזק אותם על עמידתם האיתנה והגנתם ושמירתם על השכונות ועל הזהות היהודית באזור”.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים