בפרויקט אשטרום קרית היובל מדווחים על מכירת רוב הדירות: בקרוב גם הפנטהאוזים?

בפרויקט אשטרום קרית היובל מדווחים על מכירה של כ-110 דירות, וכעת הוחלט לפתוח למכירה גם את שני הפנטהאוזים
צילום: קבוצת אשטרום בע"מ

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

חברת אשטרום ממשיכה לדווח על הצלחה בפרויקט ‘אשטרום קרית היובל’. לאחר מכירה של למעלה מ-80% מהדירות בפרויקט, החליטו באשטרום להוציא גם את שני הפנטהאוזים למכירה. מדובר בדירות בקומה 22 שהיא העליונה בבניין, פנטהאוזים ענקיים בשטח העולה על 160 מ”ר בני 5 חד’ עם מרפסות רחבות בשטח של כ-90 מ”ר, המשקיפות לנוף פנורמי.

עד כה נמכרו  כ-110 דירות. 7 דירות נמכרו בשבועות האחרונים בעלות כוללת של למעלה מ-22 מיליון שקלים. כעת נותרו למכירה דירות בתמהיל של 2,3,5 חדרים, דירת גן 2 חד’ עם גינה ענקית של למעלה מ100 מ”ר ושני הפנטהאוזים.

אשטרום קרית היובל הינו פרויקט המציע בית ירושלמי חדש לצד שדרת חנויות בוטיק ואווירה קהילתית צעירה.

הפרויקט כולל מגדל ובו 132 יחידות דיור של 2,3,4,5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. מכל אחת מהדירות נוף פנורמי – לכיוון מערב לעין כרם ולהרי ירושלים ולכיוון מזרח נוף ירושלמי של העיר העתיקה.

המתחם מאופיין בתכנון מוקפד ובמפרט טכני של בנייה ירוקה – החל מהלובי המעוצב, דרך הדירות המרווחות, מטבח עם אבן קיסר, קירות בטון מבודדות תרמית ואקוסטית, ריצוף גרניט פורצלן, מיזוג אוויר ומרפסות מרווחות. במקום חניון תת קרקעי.

אשטרום קרית היובל ממוקם בסמוך לגן המפלצת בשכונת קרית היובל, במרחק נגיעה מעין כרם, בסמיכות לפארקים ובקרבה למוסדות חינוך. המבנים נמצאים בסמיכות לתחנת הרכבת הקלה החדשה ועם גישה מהירה אל צירי התנועה הראשיים היוצאים והנכנסים לירושלים.

ישי אשלגי סמנכ”ל פיתוח עסקי ושיווק, אשטרום מגורים: “אשטרום קרית היובל הוא פרויקט ייחודי ולא בכדי כ-110  משפחות כבר רכשו דירות בפרויקט. החלטנו לפתוח את המכירה של שני הפנטהאוזים ולאפשר למשפחות נוספות ליהנות מחוויית מגורים ירושלמית עם נוף שחקים מושלם, שכנים נהדרים, חיי קהילה עשירים, מרכזי חינוך מתקדמים ומתחם מושקע לקניות, תרבות ופנאי”.

מורן בר-שי סמנכ”ל מכירות משגב שיווק מתחמי מגורים המשווקת את הפרויקט: “אנו ממשיכים לזהות ניצנים ברורים של התעוררות בשוק כאשר יש לא מעט רוכשים שיודעים לראות בתקופה הזו הזדמנות לביצוע רכישות, במיוחד בפרויקטים שכבר נמצאים בשלב ביצוע מתקדם כמו הפרויקט של אשטרום קרית היובל”.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים