הטלטלה בשכונת גאולה: עובד ניקיון במסעדה חשף איבר מינו בפני ילדה בת 3?

לאחר מיצוי פעולות החקירה במשטרה, צפויים בימים הקרובים כתבי אישום שונים כנגד שני תושבי ירושלים החשודים בביצוע מעשים מגונים כלפי עוברות אורח, ביניהן קורבן בת 3 בלבד
צילום: Shatterstock

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

חוקרי תחנת לב הבירה במחוז ירושלים פתחו בחקירה כנגד שני חשודים בעבירות של מעשים מגונים, במקרים שונים, כלפי קורבנות במרחב הציבורי.
החשודים נעצרו על ידי המשטרה בעקבות מעשיהם ומעצרם הוארך בבית המשפט לטובת מיצוי פעולות החקירה בעניינם.

באחד המקרים, הוגשה תלונה בתחנת לב הבירה בסוף השבוע האחרון, כלפי חשוד שנטען לגביו כי ביצע מעשים מגונים במהלכם חשף את איבר מינו בפני ילדה כבת 3 שנים, בזמן ששהתה עם משפחתה במתחם בתי עסק לממכר מזון מהיר בשכונת גאולה בירושלים.
לאחר שהבחינה אמה של הקטינה במתרחש, החלה צועקת לעבר החשוד שמיד נמלט. האם דיווחה על כך במשטרה, כאמור.

במסגרת חקירה מהירה, בוצעו מגוון פעולות לזיהוי החשוד, והתברר כי מדובר בעובד ניקיון במקום, תושב ירושלים בשנות ה-60 לחייו, והוא אותר ונעצר עוד באותו היום לחקירה.

בחקירתו, ומחומרים שנאספו, עלה כי החשוד ישב סמוך לשולחן בו ישבה הקטינה. בשלב מסוים, לאחר שרכש החשוד את אמונה של הקורבן והיא עמדה קרוב למקום מושבו, חשף בפניה את איבר מינו במספר מקרים, לפי החשד, והורה לה לגעת בו.

במקרה נוסף, שהתרחש בצאת השבת האחרונה, התקבל דיווח במשטרה על חשוד שביצע מעשה מגונה כלפי אישה ברחוב שמואל הנביא בירושלים, עת הלכה יחד עם אימה. בעקבות מעשיו, עובר אורח נחלץ לעזרתה ועיכב במקום את החשוד עד הגעתם של שוטרי תחנת לב הבירה שהוזעקו למקום וביצעו את מעצרו של החשוד.

החשוד, תושב העיר בשנות ה-40 לחייו, הועבר לחקירה בתחנת לב הבירה מתוכה עלה חשד כי הוא מעורב במקרים נוספים בהם ניצל את הליכתן של נשים בסמוך אליו תוך שבשלב מסוים היה שולח את ידיו לעבר פלג גופן העליון ומבצע כלפיהן מעשים מגונים.

לבקשת חוקרי מחלק עבירות מין וחסרי ישע בתחנת לב הבירה, הוארך בבית המשפט מעצרם של שני החשודים לטובת מיצוי פעולות חקירתם, במהלכן התגבשה תשתית ראייתית בהתאם למיוחס לכל אחד מהחשודים.

לאחר שהושלמה מלאכת החקירה בימים האחרונים, הוגשו אמש לבית המשפט במסגרת דיון בעניינם הצהרות תובע מטעם הפרקליטות על הכוונה להגיש נגדם כתבי אישום כבר במהלך הימים הקרובים, תוך שמעצרם הוארך בשלושה ימים נוספים, עד לתאריך 18.8.23.

גבר כבן 20 נעצר בחשד לביצוע עבירות מין: הפיץ בזדון מחלה?

ממשטרת ישראל נמסר כי היא “פועלת בנחישות כנגד עבירות מין מכל סוג שהן ומבצעיהן בכל הכלים העומדים לרשותנו. אנחנו לא מתפשרים בהפעלת כל האמצעים והכוחות לאיתור מעורבים ואיסוף הראיות, כשהמטרה היא למצות את הדין עם עבריינים אלימים ונמשיך לפעול נגד אירועי עבירות מין בכל מקום ובכל זמן שנדרש לכך”.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים