נהג נתפס פעם שנייה בכבישי ירושלים למרות פסילת רישיונו: הנה מה שמצאו אצלו ברכב

הכבישים בירושלים: נהג נתפס נוסע בזמן שהרישיון שלו בפסילה, ובנוסף לפי החשד החזיק ברכב סמים. הוא לא היחיד שנתפס, הרבה עבודה היתה למשטרה בסופ”ש
צילום: דוברות המשטרה

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

זלזלו בחוק, סיכנו במעשיהם את משתמשי הדרך ונעצרו על ידי שוטרי התנועה בירושלים. שני נהגים נעצרו בסוף השבוע לחקירה לאחר שנתפסו נוהגים ברכב על אף שרישיונם נפסל

בפעילות בלשי יחידת התנועה בירושלים שנערכה בסוף השבוע, נעצרו לחקירה שני נהגים בשנות ה-20 לחייהם תושבי מזרח ירושלים וביתר עילית, זאת לאחר שנהגו ברכב על אף שרישיון נהיגתם נפסל.
באחד המקרים, מדובר בנהיגה בתקופת פסילה זאת הפעם השנייה. ברשותו של הנהג נתפס גם חומר חשוד כסם, ואילו לנהג האחר מדובר בפעם השלישית בה נתפס.

החשודים שנעצרו על ידי הבלשים, הועברו לחקירה בלשכת התנועה של מחוז ירושלים. הליך דין תעבורתי מהיר החל כנגדם. בסיום חקירתם נשלחו החשודים למעצר בית ובכוונת התביעה המשטרתית להגיש נגדם את כתב האישום כבר במהלך הימים הקרובים.

בנוסף לכך, בפעילות אכיפה שערכו שוטרי מערך התנועה של מחוז ירושלים במהלך סוף השבוע כנגד נהגים המסכנים את שלום וביטחון ציבור משתמשי הדרך, נרשמו 110 דו”חות תנועה לנהגים שביצעו עבירות תעבורה חמורות המסכנות את ציבור משתמשי הדרך.

כך למשל, במהלך סוף השבוע נרשמו על ידי השוטרים 24 דו”חות בגין עבירת היסח דעת – נהגים שהשתמשו בטלפון נייד במהלך נהיגתם; נרשמו 12 דו”חות בגין שימוש בדרך שלא כחוק – עקיפות, חציית קו הפרדה ואי ציות לרמזור; ונרשמו 10 דו”חות לנהגים בגין עבירת אי מתן זכות קדימה להולכי רגל בדרך.

לצד אלו, נפתח הליך לדין תעבורתי כנגד 4 נהגים שנתפסו נוהגים בהשפעת אלכוהול או סמים, נפסלו רישיונותיהם של 9 נהגים בגין ביצוע עבירות תעבורה חמורות והושבתו מנהלית 13 כלי רכב.

ממשטרת ישראל נמסר כי היא “תמשיך לפעול כל העת כנגד מבצעי עבירות התעבורה החמורות שמסכנות את משתמשי הדרך, לצד אכיפה ופעילות יצירתית כנגד נהגים המזלזלים בחוק ובהחלטת רשויות החוק והמשפט כלפיהם”.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים