מאוחדת חנכה רשמית את המרכז הראשי לרפואה דחופה בירושלים

המלר”ד (המרכז הראשי לרפואה דחופה) החדש של מאוחדת, הינו אחד המרכזים הרפואיים הגדולים ביותר בירושלים ומעניק שירותי רפואה דחופה בכל שעות היממה ובכל ימות השנה, בדומה לחדרי המיון בבתי החולים

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

אבן דרך משמעותית נרשמה בירושלים עם חניכתו הרשמית של המרכז הראשי לרפואה דחופה (מלר”ד) של מאוחדת במרכז העיר.
המלר”ד החדש הינו אחד המרכזים הרפואיים הגדולים ביותר בירושלים, המתפרס על שטח של כ-1,000 מ”ר, ומעניק לתושבי ירושלים והסביבה שירותי רפואה דחופה בכל שעות היממה ובכל ימות השנה, בדומה לחדרי המיון בבתי החולים.

אירוע החניכה של המלר”ד החדש כלל קביעת מזוזות וסיור רשמי במעמד ראש העיר משה ליאון, רב שכונת גילה אליהו שלזינגר, ח”כ יוני מישרקי, יו”ר מאוחדת איל גבאי, מנכ”ל מאוחדת עוזי ביתן, מנהל המחוז עופר משולם, סגנו עופר שם–טוב, מנהל השיווק המחוזי יהודה לוי שהנחה את האירוע, המנהל הרפואי במחוז ירושלים ד”ר מנחם ביתן, יועצו הבכיר של ראש העיר עופר איובי ואורחים נוספים.

המרכז הרפואי החדש, שממוקם במגדל שלם, ברחוב יפו 180 שבמרכז העיר, נגיש לבעלי מוגבלויות. הוא יסייע להפחית את העומסים הכבדים בחדרי המיון בבתי החולים בירושלים, ובמקביל יאפשר לפונים אליו לקבל מענה רפואי מקצועי ומהיר על ידי מיטב הרופאים.
למעלה מ-67,000 מטופלים במלר”ד מדי שנה, כשהימים העמוסים ביותר הם חגי תשרי, ימי חול המועד וימי שבתון, בהן המרפאות סגורות או פתוחות באופן חלקי.
המלר”ד נותן מענה למגוון רחב של טיפולים רפואיים דחופים, ביניהם פגיעות טראומה, שברים, כוויות וחתכים, מחלות שהוחמרו וכאבים חריגים, וניתן לבצע במקום גם צילומי רנטגן ובדיקות מעבדה. צוות מיומן ובכיר מלווה כל מטופל, ולרשות המטופלים עומד גם בית מרקחת פעיל לאורך השבוע.

משה ליאון, ראש העיר ירושלים: “אני מברך על פתיחתו של המרכז הראשי לרפואה דחופה של מאוחדת בירושלים. מרכז הרפואה החדש יסייע בהפחתת העומסים בחדרי המיון בבתי החולים בעיר, ומהווה אלטרנטיבה חשובה לקבלת שירותי רפואה דחופים מסביב לשעון ולאורך כל ימות השנה עבור תושבי ירושלים”.

אייל גבאי, יו”ר מאוחדת: “מאוחדת היא הקופה הגדולה במחוז ירושלים, והמלר”ד הוא המענה הטוב ביותר למבוטחינו – הן מבחינת הזמינות, שעות הפעילות והיקף שירותי הרפואה שניתנים עם טובי הרופאים והמומחים, ומייתרים את הצורך של המטופלים להגיע לחדרי המיון, שיוצרים עומסים על בתי החולים. מאוחדת תמשיך לעשות את הטוב ביותר למען תושבי ירושלים כדי שיקבלו את השירות הטוב ביותר”.

עוזי ביתן, מנכ”ל מאוחדת: “המרכז החדש הוא חלק מתנופת הפיתוח שלנו בעיר. אנו מבינים היטב את תפקידנו כארגון שירותי בריאות דומיננטי בעיר, לתת מעטפת שירותית מלאה, ומענה נגיש ומותאם אישית לצרכים הייחודיים של קהל לקוחותינו. המלר”ד בירושלים הוא הסנונית הראשונה מתוך תכנית אסטרטגית, הכוללת פתיחה של רשת מלר”דים בתל אביב, חדרה, רחובות ואשדוד, ולהמשך פיתוח שירותי הקופה לטובת תושבי העיר”.

עופר משולם, מנהל מחוז ירושלים של מאוחדת: “המלר”ד החדש מהווה בשורה אמיתית לתושבי ירושלים והסביבה, ומרכיב חשוב בקידום שירותי הרפואה בקהילה ברחבי העיר. המלר”ד הוא היהלום שבכתר מבין עשרות הפרויקטים שאנו מקדמים, כשהמשותף לכולם הוא הגדלת היצע וזמינות השירותים הרפואיים לרווחת מאות אלפי מבוטחי מאוחדת במחוז ירושלים”.

******
קראו עוד:

מינוי חדש בצמרת כללית: תכירו את מנהל מחוז ירושלים החדש

“התפללתי שלא יהיה מאוחר מדי”: כך הוצלו בהדסה שחלותיה של תינוקת בת חצי שעה

בתוך יממה: 7 זוגות תאומים נולדו בשערי צדק

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים