ירושלים בטורקיז: נבחרת עמותת שלוה למרתון ניו יורק, התאמנה בעמק הארזים וצבעה את השבילים

במסגרת אימוניה לקראת מרתון ניו יורק 2023 הגיעה נבחרת הרצות והרצים של “שלוה סקוני” לעמק הארזים וצבעה אותו בטורקיז
צילום: אור גפן

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

נבחרת ‘שלוה סקוני’ למרתון ניו יורק כבר מוכרת לכל חובבי הריצה בארץ ואחרי שכבשה את נמל תל אביב ופארק הירקון בריצה של מעל 100 משתתפים, הגיעה הנבחרת המונה 120 רצות ורצים, לירושלים, מקום משכנו של ארגון שלוה, לצבוע את עמק הארזים בטורקיז.

נבחרת ‘שלוה סקוני’ היא הנבחרת הראשונה והיחידה שיוצאת מישראל לאחד המרתונים היוקרתי ביותר בעולם – מרתון ניו יורק.

בשנה שעברה נעשתה היסטוריה והנבחרת הורכבה מ-65 רצות ורצים חובבנים אשר רצו את מקצה המרתון המלא, 42.2 ק”מ, עבור ילדי שלוה, וכל אחד מהם גייס תרומות עבור הילדים ומשפחותיהם.
השנה, המספר כמעט הוכפל ו-120 רצות ורצים מכל רחבי ישראל, מכלל המגזרים, הגילאים והמקצועות מרכיבים את הנבחרת וישתתפו במרתון ניו יורק, וזאת כדי שילדי ומשפחות שלוה יוכלו לכבוש את המרתונים האישיים שלהם על בסיס יומי. כי בשלוה מאמינים שלכל אדם, בכל גיל, מגיעה ההזדמנות לממש את הפוטנציאל הטמון בו.

כחלק מההכנות הקדחתניות של חברי הנבחרת הכוללים ארבעה אימוני ריצה בשבוע בשילוב עם אימוני כוח ולרוב גם שחייה ו/או אופניים, ישנם מפגשי ריצה משותפים שהופכים את הרצים לנבחרת שמטרתה אחת – לסיים את מרתון ניו יורק בהצלחה למען ילדי שלוה.

צילום: אור גפן

ביום שישי האחרון התקיים מפגש נבחרת בירושלים, ואל מקום ההתכנסות בספורטק בסביבות 4:30 בבוקר הגיעו עשרות חברות וחברי נבחרת שרצו יחד לא פחות מ-30 קילומטר.

התוצאה המרהיבה של נחיל טורקיז, צבע החולצה של הנבחרת בשבילי עמק הארזים, לא פוספסה, וכל מי שרץ או רכב באזור נעצר לשאול ולהבין מה קורה.

את הנבחרת המונה כאמור 120 חברות וחברים יוביל סער בוכבינדר, רץ על הרצף האוטיסטי אלוף הספיישל אולימפיקס במקצי 5,000 ו-10,000 מטר ורצים בה גם המעצב ואיש הטלוויזיה מושיק גלאמין, מגישת מהדורת חדשות 13 הילה קורח, מנכ”ל רקיט הייג’ין עמוס פם, משנה למנכ”ל בנק יהב אסף גיל, אושיית הרשת צח סימון ועוד.

אחרי שגמעו 30 ק”מ, התפנקו חברי הנבחרת בפריסה מפנקת וכן משי אישי לכל חבר נבחרת מתנת נותנת החסות ‘פיניש’. חוץ מפיניש, בין נותני החסויות ניתן למצוא את סקוני כחסות הראשית, בנק יהב, תנובה GO, ריינד אופטיקס, קרן גוש עציון לפיתוח, נדב דמרי תיירות ומייפל פיננסים. את הליווי התעופתי, התיירותי והלוגיסטי לנבחרת מעניקה איסתא ספורט הנציגה הבלעדית של מרתון ניו יורק בישראל.

*****
קראו עוד:

סייעו בסלוניקי לילד על הרצף האוטיסטי: הלב הענק של אוהדי בית”ר

חופש גדול, בעיית ענק: אלו”ט עתרה לבג”ץ נגד משרד החינוך

אנשים טובים באמצע הדרך: זה מה שקרה כשאם חד הורית לארבעה ילדים נותרה עם מקרר ריק

 

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים