פוענח הרצח לכאורה בשועפאט: נקיטת אכזריות קשה במיוחד

מחוז ירושלים של המשטרה פענח את הרצח לכאורה של תושב שועפאט, מוסטפא שחאדה, מתחילת החודש. מחקירת המקרה עולה כי המעשה בוצע באכזריות וכלל דקירות ודריסה מכוונת בעקבות סכסוך על חניה
צילום: AlQastalps

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

חוקרי היחידה ללחימה בפשיעה (יל”פ) של מרחב קדם במחוז ירושלים, השלימו בימים האחרונים את חקירת רצח מוסטפא שחאדה תושב שועפאט, שעפ״י החשד נדקר למוות על ידי קרוב משפחתו תושב שועפאט בשנות ה-20 לחייו, בעקבות סכסוך שהתגלע ביניהם על רקע חניה הסמוכה לביתם.

בתאריך 5.8, התקבל במשטרה דיווח על מספר פצועים שהגיעו למעבר שועפאט. מותו של אחד מהפצועים נקבע במקום, זאת כתוצאה מאלימות קשה שכללה, דקירות, דריסת הקורבן, ויידוי אבנים.

כוחות משטרה של תחנת שפט ושוטרי הזיהוי הפלילי של מחוז ירושלים, הגיעו למקום והחלו בחקירת הרצח, ובאיסוף ממצאים וראיות מהזירה.

חקירת המקרה הוטלה על היחידה ללחימה בפשיעה של מרחב קדם וכבר בראשיתה, הצליחו החוקרים להתחקות אחר זהות המעורבים במעשה ואחר החשוד המרכזי שגרם למותו של המנוח.

מחקירת המקרה במשטרה עלה כי בעקבות סכסוך שהתגלע בין המעורבים על חניה הסמוכה לביתם, החשוד בשנות ה-20 לחייו, דקר את הקורבן ולאחר מכן דרס אותו עם רכבו, וחשוד אחר, בן 17, דקר מעורבים אחרים.

החשודים נעצרו ע״י השוטרים והועברו לחקירה ביל”פ קדם ומעצרם הוארך מעת לעת. לאחר שבימים האחרונים הוגשה הצהרת תובע נגד החשוד הקטין בגין מעורבותו במעשה, היום, ראשון, לאחר סיום החקירה במשטרה, הוגשה הצהרת תובע נגד החשוד המרכזי. הכוונה היא להגיש נגדם בימים הקרובים כתב אישום ע״י הפרקליטות.

ממשטרת ישראל נמסר כי היא “תמשיך לפעול בנחישות ובכל הכלים והאמצעים שברשותה למעצר ולמיצוי הדין עם רוצחים ועבריינים אלימים באשר הם, בחברה הערבית ובכל מקום אחר”.

******
קראו עוד:

הרצח לכאורה בשועפאט: אבל כבד גם במד”א ירושלים

ניסיון החיסול בנווה יעקב: צפו בסרטון – כך אותר האקדח כשהוא טעון בחצר בניין

פרסום ראשון: נעצר אביו של המחבל שרצח את אור אשכר – הבית שהפך לאולם חתונות ייהרס הפעם כמו שצריך?

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים