“ג’ק סגל” המתחזה התחייב לנשים ירושלמיות באתרי היכרויות: “קשר רציני, נישואים וילדים”

נגד הגבר החרדי מירושלים, נשוי ואב לשניים, המתחזה להיות “ג’ק סגל” הרווק החילוני, כבר הגישו 18 נשים תלונות במשטרה. לפי החשד הוא ניהל איתן קשר תחת זהות בדויה, כולל קיום יחסי מין, תוך תכנון “הקמת משפחה וילדים”
צילום: דוברות המשטרה

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

המקרה של המתחזה “ג’ק סגל” מהדהד בקרב נשים ירושלמיות באתרי ההיכרויות ובכלל. נדמה כי אף אחת לא חסינה. מי שבתום לב פוגשת בגבר עמו היא מזהה פוטנציאל ורצון לחתונה וילדים והקמת משפחה – כבר חוששת כי ייתכן ומדובר בהונאה.

זהו חשד לעוקץ רומנטי ומיני: לפי החשד, יוסף מרדכי פרויזר, גבר חרדי מירושלים, בן כ-30, נשוי ואב לשניים, הציג עצמו כ”ג’ק סגל”, בחור חילוני, רווק, פנוי, המבקש ליצור קשר משמעותי ולהקים משפחה.

מובן כי “ג’ק סגל” הוא מקרה שאיננו מייצג את העולם הגברי, אך בכל זאת, אירוע שכזה זורע אימה, חשד ובעיית אמון מובנת. גם כך, מלכתחילה זירת ההיכרויות איננה פשוטה, ודאי לא לנשים החוששות למצוא עצמן מנוצלות, או מותקפות חלילה, ולכן טבעי כי אירוע כגון זה יטיל חששות נוספים.

כך או אחרת, מעצרו של “ג’ק סגל” הוארך היום, שני, בשבוע נוסף, בבית משפט השלום בירושלים, לפי בקשת המשטרה שעדיין חוקרת אותו וכן אוספת עוד ועוד עדויות של נשים שניהלו עמו קשרים.

נכון לעכשיו, 18 נשים ירושלמיות כבר התלוננו על “ג’ק סגל”, הלא הוא פרויזר.
עפ״י החשד פרויזר-סגל השתמש בזהותו הבדויה והוסיף לה פרטים שקריים והבטחות שווא בכדי לקיים יחסי מין עם נשים במרמה. כזכור, הוא נעצר לראשונה בשבוע שעבר ע”י בלשי ימ”ר ירושלים לאחר תלונתה של האישה הראשונה שניהלה עמו קשר. הוא נהג לדבר איתה על “קשר משמעותי, רציני”, והביע הבטחות ורצון “לילדים ומשפחה”.

במשטרה מציינים כי “על פי החשד ועדויות הנשים, “ג’ק סגל” יצר קשר עם נשים רבות באמצעות יישומי היכרויות שונים, נפגש וניהל עמן מערכות יחסים רומנטיות תוך זהות בדויה ונסיבות חיים שקריות שמסר להן במשך מספר חודשים, עם מספר נשים במקביל. כל זאת על פי החשד, תוך מצג שווא אודות זהותו, הסטטוס המשפחתי האמיתי שלו והבטחות שווא למערכת יחסים לטווח הארוך לרבות נישואין והקמת משפחה”.

קראו עוד:

ירושלמית באתרי ההיכרויות? אם קיימת יחסים עם הגבר החרדי המתחזה לג’ק סגל – פני למשטרה

אנא דווחו למשטרה: נעדר – מטופל בצו במוסד רפואי

לשלום פלטמן ז”ל זה כבר לא יעזור: מישהו ייקח אחריות על מניעת התאונה הבאה?

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים