אברמוב תתעורר: ככה בית”ר לא תגיע לכלום

אחרי ההפסד של בית”ר להפועל חיפה באצטדיון טדי אפשר לזהות כבר עכשיו פער של 7-5 נקודות מקבוצות שמועמדות לפלייאוף העליון: ברק אברמוב חייב להתחיל להזיז עניינים
לפי סעיף27א לחוק זכויות היוצרים

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

ההפסד נגד הפועל חיפה במחזור הראשון חייב לגרום לבעלים ברק אברמוב להקיץ משנתו ולהבין שעוד רגע העונה בורחת. לא יכול להיות שבית״ר תופיע ככה, וזה סקנדל גדול שמול קבוצה כל כך חלשה כמו הפועל חיפה הבחורים של יוסי אבוקסיס הצליחו להפסיד, במה שנחשב כמשחק בית.

הכול התחיל חגיגי ומהמם, עם מחאה נאה של השחקנים שעלו למגרש עם חולצות עליהן כתוב ‘דין לבית״ר ודין לשאר’. באמת נחמד מאוד, אבל בתוך כך כדאי לזכור שכרגע בית״ר רחוקה שבע נקודות מהטוענות לפלייאוף העליון ובמצב דברים כזה כדאי לה להישיר מבט לתחתית ולא לצמרת.

אין מה להיכנס לפאניקה אבל בטח שאין מקום לשאננות. השנה שעברה נגמרה עם גביע ותצוגות ענק בחצי גמר ובגמר, מה שגרם לשבירת שיא המנויים, כשלא פחות מ-11 אלף בית״רים שריינו את מקומם – מספר שלא היה כמותו. סכום אדיר נכנס לקופת המועדון, אבל הבעלים של בית״ר לא הצליח למנף את ההצלחה. שחקני הרכש שהגיעו הם שארית הפליטה של שוק ההעברות. שחקנים שלא ראויים לריינה מצאו את מקומם בהרכב של מחזיקת הגביע.

לא פחות מ-15 אלף אוהדי בית״ר הגיעו למשחק הראשון והושפלו קשות, אבל נמנעו מלקלל את אברמוב. הגרעין הקשה של האוהדים הולך יד ביד עם הבעלים, וזה נחמד. העונה הראשונה של אברמוב היתה מצוינת והוא הוכיח שיש לו מקום בבית״ר. את מה שהוא עשה בשנתו הראשונה לא עשו פה כבר 14 שנה, אבל אין מה להתעסק בעבר. צריך להפשיל שרוולים ולהביא מיד שחקנים ראויים שמבינים איפה הם נמצאים ומוכנים להתאבד על הצ׳אנס שניתן להם.

כרגע בית״ר ממש לא מוכנה לעונה וכל איבוד של נקודות עלול להפוך את העונה הזאת לסיוט. אברמוב ואבוקסיס למדו בבני יהודה שאפשר גם לרדת ליגה ולא לחזור ממנה ואין שום ערובה שדבר כזה לא יחזור על עצמו בבית״ר.

כולם יודעים ששוק השחקנים לא מציע הפתעות גדולות, אנחנו כבר בספטמבר ואין יותר מדי אפשרויות. אילו לבית״ר היה ג׳נרל מנג׳ר הוא היה מתחיל לתכנן את העונה הזאת בדצמבר שנה שעברה, אבל בבית״ר הכול קורה כמו בשוק מחניודה וזו בעיה.

יש לי הרבה כבוד למנכ״ל כפיר אדרי ובטח לאבוקסיס, אבל חסרונו של ג׳נרל מנג׳ר שיעשה סדר במערכת זועק עם מגאפון. מקווה מאוד שלאברמוב יש באנשי קשר את אוחנה או אורי, כי לבנות הכול על אבוקסיס נראה כמו טעות ענקית.

******

ביברס נאתכו לבית”ר, עכשיו

“הבית שלנו היה בית”רי. בגיל 12 בחרתי להירשם בהפועל ירושלים של קטמון”: הנוסטלגיה של ציון אוחנה

המגיש יהונתן כהן נגד הסרטון של משרד הספורט: “מתכווץ כשאני רואה את זה”

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים