בית”ר נורדיה ירושלים פותחת עונה: כ-350 אורחים בערב הגאלה שנערך במוזיאון הסובלנות

כ-350 איש השתתפו בערב הגאלה המסורתי של מועדון האוהדים בית”ר נורדיה ירושלים שנערך במוזיאון הסובלנות, לציון 10 שנים להקמת המועדון, העלייה לליגה א’ ולקראת פתיחת העונה החדשה
צילום: אלטרנטיבה 1

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

מועדון האוהדים בית”ר נורדיה ירושלים ערך אמש, שני, 28.8.23, את ערב הגאלה המסורתי לציון 10 שנים להקמתו, העלייה לליגה א’ ולפתיחת עונת המשחקים 2023/4.

האירוע החגיגי, שהתקיים במוזיאון הסובלנות במרכז ירושלים, עמד השנה בסימן הפעילות החברתית הענפה של נורדיה למען הקהילה בירושלים.
יצוין, כי בית”ר נורדיה הינו מועדון אוהדים המתקיים ונתמך על ידי תרומות כספיות ובסיוע כלכלי מצד הקהילה העסקית הירושלמית.

כ-350 אורחים הגיעו לערב הגאלה וביניהם ראש העיר ירושלים משה ליאון, בכירי עיריית ירושלים, שחקני העבר של בית”ר ירושלים יוסי מזרחי, איציק ג’אנו, חנן אזולאי ו-ויקטור לוי, המנהל המיתולוגי של בית”ר אברהם לוי, כוכב העבר הירושלמי ואיש “רדיו ירושלים” מישל דיין, הג’ודוקא הישראלית תמנע נלסון-לוי, אנשי עסקים, ספונסרים, חברי עמותת בית”ר נורדיה, נציגי ארגונים ועמותות חברתיות כדוגמת שלוה, קשר עין ,ערכים בספורט, ורועי זיו והחברים בקהילה וכן מאמן הקבוצה הבוגרת שעלתה בסיום העונה שעברה לליגה א’, אהוד כחילה, המנהל המקצועי משה בן ארוש, שחקני הקבוצה, שחקני מחלקות הנוער והילדים ואורחים נוספים.
את ערב הגאלה הפיקה חברת אלטרנטיבה 1.

את הערב החגיגי הנחה ג’קי לוי. האירוע נפתח בקבלת פנים ייחודית שהייתה על טהרת הטעמים והריחות הירושלמיים משוק מחנה יהודה, ובסרטון מרגש על מועדון האוהדים הבית”רי ועל פעילותו הרבה למען הקהילה בבירה.

במהלך הערב, נאמו ראש העיר משה ליאון, יו”ר עמותת בית”ר נורדיה מומי דהן וכן נשיא ומייסד ארגון ‘שלוה’ קלמן סמואלס, שסיפר על הפרויקט המשותף והמצליח בין נורדיה ושלוה במסגרתו הוקמו קבוצות כדורגל של נערים וילדים עם צרכים מיוחדים, שאחת מהן אף עלתה על הבמה וקיבלה תשורות הוקרה.

צילום: אלטרנטיבה 1

כמו כן, הנהלת בית”ר נורדיה הקדישה חלק בערב לזכרו של שחקן העבר של בית”ר והפועל ירושלים רונן שוויג ז”ל, שנפטר בשבוע שעבר והוא בן 54 בלבד. היו”ר מומי דהן הודיע במהלך האירוע, כי נורדיה תנציח את זכרו ופועלו של שוויג ז”ל כבר מעכשיו, כאשר בית הספר לכדורגל של המועדון בשכונת הר-חומה ייקרא על שמו.

בחלק האומנותי של הערב כיכבו רמי דנוך ממקימי להקת צלילי העוּד עם מחרוזת בית”רית משנות ה-70 וג’קי מייקה עם שיר האליפות המפורסם של בית”ר. את הערב חתם שימי תבורי במופע נוסטלגי מרגש.

משה ליאון, ראש העיר ירושלים: “הספורט בירושלים נמצא בתנופה מתמדת ואנו ממשיכים כל העת להשקיע משאבים רבים בהקמת מתקני ספורט ברחבי העיר לרווחת התושבים ובשדרוג משמעותי של המתקנים הקיימים לטובת קבוצות הספורט הייצוגיות של העיר. בית”ר נורדיה ירושלים מבטאת הלכה למעשה את הקשר האמיתי בין ספורט הישגי, ערכים וקהילה בירושלים. אני מאחל לנורדיה ולכל הקבוצות הירושלמיות עונה מוצלחת עם הרבה ניצחונות והישגים”.

מומי דהן, יו”ר עמותת בית”ר נורדיה ירושלים: “מועדון האוהדים בית”ר נורדיה הפך בעשור האחרון לחלק בלתי נפרד מהעיר ירושלים, המפעיל בנוסף לקבוצה הבוגרת, מחלקת נוער מהגדולות בעיר עם כ-700 ילדים. בבסיס חזון המועדון שלנו עומד הרצון לשנות ולהטמיע בקרב בני הנוער וילדי ירושלים ערכים של הגינות, עזרה לזולת ומיגור האלימות והגזענות בספורט ובכלל, וזאת לצד השאיפה למצוינות ולהישגיות.
“לקראת פתיחת העונה החדשה אנו שמחים לצרף את מוזיאון הסובלנות למשפחת בית”ר נורדיה ירושלים, כספונסר הראשי של מחלקות הנוער. מוזיאון הסובלנות מהווה שותף אמיתי וטבעי עבורנו וישמש כבית של ערכים לחיים עבור ילדי המועדון”.

קלמן סמואלס, נשיא ומייסד ארגון ‘שלוה’: “בכל שנה זה מרגש מחדש לראות את קבוצות נורדיה-שלוה משחקות ואת הילדים והנערים עושים את מה שהם אוהבים ותוך כדי מתקדמים, לומדים, מתמקצעים ומקבלים כלים לחיים דרך הספורט. תודה גדולה לבית”ר נורדיה, ולכל השותפים על השותפות והערכים המשותפים שמצעידים את ילדי שלוה קדימה”.

*****
קראו גם:

ירושלים בטורקיז: נבחרת עמותת שלוה למרתון ניו יורק, התאמנה בעמק הארזים וצבעה את השבילים

העיתונאי שלמה חסיד בטור פרידה מחברו רונן שוויג ז”ל: “שמור עלינו מלמעלה, אחי הטוב”

אברמוב תתעורר: ככה בית”ר לא תגיע לכלום

 

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים