הדוח השבועי מהבונקר שבהרי ירושלים: שאקירי שורפת את המסלול

כאן בבונקר שבהרי ירושלים החוקים מאוד פשוטים: רגע אחד אין לך שמץ של מושג מי זאת שאקירי ריצ׳ארדסון, וברגע שלאחר מכן היא מפציעה לחיים שלך במהירות אטמוספרית וכובשת לה שם מקום של קבע במעמקי ליבך. אורי שאלתיאל עם הדוח השבועי מהבונקר
שאקירי אי שם בבונקר בהרי ירושלים, השבוע

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

יצאתי לכמה רגעים מהבונקר התת קרקעי הממוקם אי שם בנקודה אסטרטגית בהרי ירושלים. בעולם החיצון רביב דרוקר צרח על מישהו בנוגע לאיזו גוטליב, דחפתי את אטמי האוזניים ומילאתי בזריזות את הקיטבג בציוד לימים הקרובים.

חזרתי במהירות לבונקר ובדקתי שארבעת המסכים עדין מרצדים בקצב הנכון. הם ריצדו. השתקתי את הקריקט, חגיגות הניצחון התשיעי ברציפות של ההולנדי המעופף במגרשו הביתי נכנסו לסיבוב מסוכן בשלוש מאות קילומטר לשעה, למרבה המזל בסנוקר העניינים התנהלו באיטיות מבורכת.
היום האחרון באליפות העולם באתלטיקה עמד להתחיל, זמן מעולה להרהורים קיומים כגון; כיצד שרדתי את תלאות החיים עד כה ללא שאקירי ריצ׳ארדסון ומה בדיוק אני אעשה בלעדיה עכשיו?

כי כאן בבונקר החוקים מאוד פשוטים: רגע אחד אין לך שמץ של מושג מי זאת שאקירי ריצ׳ארדסון, וברגע שלאחר מכן היא מפציעה לחיים שלך במהירות אטמוספרית וכובשת לה שם מקום של קבע במעמקי ליבך.

ובכן, במקרה של ריצ׳ארדסון הקצב לא כל כך מפתיע: ככה זה כנראה כשאת האישה הכי מהירה בעולם. הסיפור של אלופת העולם החדשה הופך למעניין במיוחד כשמחשב העל בבונקר מדווח לי שהגברת ריצ׳ארדסון נזרקה מהאולימפיאדה בטוקיו עקב שימוש בקנאביס. אם את מרביצה שאכטות בערב ומנצחת את אליפות העולם במאה מטר ביום שאקירי, המשכתי בהרהוריי עם ג׳וני הפעם, כנראה שיש לך מקום מובטח לנצח במעמקי ליבי.

אני מציין לעצמי שהלוק של רוצחת סדרתית מקועקעת והמבטא הטקסני בראיון עם הזהב מוסיפים לסיפור האהבה הזה אלמנטים דרמטיים במיוחד שעשויים להקשות על המטפל האוליסטי הצמוד של הבונקר.

אבל כל העניין כאן במעמקי האדמה מבוסס על העובדה ששאקירי לא תישאר לבד יותר מדי זמן. והנה ממש עכשיו מדלגת למסך המרכזי ההולנדית המסחררת פאמקה באל בארבע מאות משוכות ועושה ככל יכולתה לערער את מעמדה. ויכולות יש לה לבאל בלי עין הרע. או פאית׳ קיפגון הקנייתית המופלאה עם הדאבל המושלם באלף חמשת מאות וחמשת אלפים.

לא יודע מה אתכם, אבל אני מסוגל להביט בקיפגון רצה מהבוקר עד הלילה כאן בבונקר. וזה בדיוק מה שאני עושה. ועוד לא אמרנו כלום על כוכב הרוק של הענף מונדו דופלאנטיס ששוב מעופף את הסחורה בקפיצה למוט, או על בייבי בולט נוח ליילס עם שליטה אבסולוטית בספרינטים ושלוש מדליות זהב.

על קרב האימתניים הגרעיני בכידון גברים בין הודו לפקיסטן אפילו אבינעם פורת היה מתקשה למצוא את המילים. פנלופי, רובוטית האינטליגנציה המלאכותית, אומרת שהוא היה הולך על משהו כמו ׳נאדים הטיל למעמקים, אבל לניראז׳ נמצאו הפתרונים׳. קניתי.

ולמרבה התדהמה החיים נמשכים גם מחוץ לאצטדיון האולימפי בבודפשט ואליפות העולם באתלטיקה קלה. עובדה, בעיירה צפונית לא רחוק מהגבול הסקוטי יעלה מהספסל בדקה השבעים ושבע בחור אורוגוואיי עם קוקו בשם דארווין וינחית על הג׳ורדים שם את האימ-אימא של כל המהלומות שתבטיח לשוכן בבונקר האטומי, הממוקם אי שם בהרי ירושלים, ממש בצד הלא נכון של הקו הירוק, שינה מתוקה במיוחד במיטת החמצן המעופפת שהותקנה כאן בשבוע שעבר.

שש שעות מטכ״ליות ייאלצו להספיק. חייבים להתעורר מוקדם מחר כדי להסתער עם פרימוש על הוואלטה. תכף מגיע הפוטובול ואולי, בלי נדר, גם שובו של הרוני.
צפוי שבוע נפלא שלא יושפע משום אירועים במזרח התיכון כל עוד יספיק המלאי של הדוריטוס חמוץ חריף.

*****
קראו גם:

ירושלים בטורקיז: נבחרת עמותת שלוה מתאמנת למרתון ניו יורק

המגיש יהונתן כהן נגד הסרטון של משרד הספורט: “מתכווץ כשאני רואה את זה”

עַל הַמַּדָּפִים צָפִים סְפָרִים: מדור הספרות השבועי

 

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים