סכנת נפשות מוטרפת “בשיירת חתונה” במזרח ירושלים: שלל עבירות תנועה הזויות – צפו בסרטון

תיעוד: שלל עבירות תנועה ההזויות והמוטרפות שמבצעים נהגים במזרח ירושלים במסגרת “שיירות חתונה”. המשטרה חקרה ורשמה דוחות – צפו בסרטון
צילום: דוברות המשטרה

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

משטרת ישראל ממשיכה כל העת במאבק בלתי מתפשר והאכיפה הנחושה כנגד נהגים המסכנים את ציבור משתמשי הדרך במעשיהם. בין היתר מטופלת התנהגות פסולה של “שיירות חתונה”, שבמהלכן מבוצעות עבירות תעבורה המסכנות את מבצעיהן ואת יתר משתמשי הדרך.

כך אירע בסוף השבוע האחרון, עת הבחינו במוקד התנועה בעיר ירושלים בשיירה שכזאת נוסעת בשעות אחר הצהריים במזרח העיר ודיווח על כך התקבל במוקד 100 של המשטרה. בלשי יחידת התנועה המרכזית של מחוז ירושלים בסיוע של תצפיתני מוקד מבט ירושלים, התחקו אחר השיירה שיצאה משכונת ראס אל עמוד דרך ואדי ג’וז והמשיכה אל מנהרת הר הצופים לכיוון מעבר א-זעיים.

במסגרת חקירת התנהלותם הפסולה של חלק מנהגי כלי הרכב שנטלו חלק בשיירה, הצליחו חוקרי ימ”ר את״ן ירושלים לאתר ולחשוף את נהגי כלי הרכב המעורבים. הנהגים נחקרו ביחידת התנועה ירושלים ובנוסף נרשמו כנגדם דו”חות תעבורה.

רס”מ אלי מטלוב, ראש צוות החקירה ביחידה התנועה המרכזית של מחוז ירושלים: “מיד עם קבלת הדיווח ביום שבת אחה”צ על שיירת חתונה שמבצעת עבירות תעבורה, התחלנו בפעילות איסוף תוך סיוע ושיתוף פעולה עם תצפיתני מוקד מבט ירושלים ו-מנת”י במטרה להתחקות מהר ככל הניתן אחר אותם נהגים פורעי חוק.
“בתוך זמן קצר הנהגים אותרו וכעת גם הושלם הטיפול התעבורתי נגדם. מדובר בנהגים שמקלים ראש במעשים המסכנים את משתמשי הדרך ואת הנוסעים ברכבם.
“חתונה לא מצדיקה ולא תצדיק השתוללות בכביש ועבירות על חוקי התעבורה וחשוב שכל נהג פורע חוק יבין וידע כי נבצע אכיפה גם במקום שהוא לא רואה שוטרים ונשתמש גם באמצעים טכנולוגיים לחשוף ולאכוף עבריינים המבצעים עבירות תעבורה חמורות ומסוכנות באשר הם”.

צילום: דוברות המשטרה

*******

קראו גם:

ירושלמית באתרי ההיכרויות? אם קיימת יחסים עם הגבר החרדי המתחזה ל”גק סגל”, פני למשטרה

האם סאגת חאן אל-אחמר מתעוררת שוב? צפו בסרטון

ישראל הרחיקה מירושלים שתי סטודנטיות מאוניברסיטת “אל קודס”: הפלסטינים פנו לאונסק”ו

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים