שנת הלימודים תשפ”ד: תוספת שעות לימוד במערכת החינוך בירושלים

עיריית ירושלים ומשרד החינוך סיכמו על תוספת שעות לימוד עבור מערכת החינוך העירונית בירושלים, במטרה לאפשר פיצול כיתות מרובות תלמידים ולמידה בכיתות קטנות יותר
צילום: עוז אביטל

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

עיריית ירושלים ומשרד החינוך סיכמו על הגדלת שעות הלימוד בבתי הספר בירושלים שבהם קיימות כיתות הנושקות לסף הקריטריון לפתיחת כיתה נוספת – מתחת ל-40 תלמידים.

ראש העיר ויו”ר ארגון ההורים קיימו דיאלוג עם הנהלת משרד החינוך בראשות מ”מ מנכ”ל המשרד, בדגש לייחודיותה של מערכת החינוך בירושלים, המציעה מגוון תוכניות לימודיות רב, תוך תשומת לב ליחס אישי וקשב לתלמידים.

משרד החינוך נענה לפנייתם של ראש העיר וארגון ההורים ואישר תוספת שעות משמעותית עבור כל בית ספר, במטרה לאפשר למנהלי בית הספר את הגמישות הניהולית בפיצול הכיתות ברוב שעות הלימוד ובכך, לאפשר למידה אישית ומשמעותית יותר עבור כל תלמיד.

עיריית ירושלים ממשיכה במאמציה לאישור שעות לימוד נוספות עבור בתי ספר נוספים בעיר, בכדי שכלל תלמידי העיר ייהנו מחינוך איכותי ואישי.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: “מתוספת השעות שאושרה ייהנו תלמידי בתי הספר מכיתות קטנות יותר ברוב שעות הלימודים ומיחס אישי יותר, ומלימודים בסביבה מרווחת ונעימה. הערכה רבה למשרד החינוך על הקשב וההבנה לצרכי התלמידים בעיר. נמשיך להשקיע, לטפח, לתמוך, ולפעול לטובת קידומם ושיפור תנאיהם של תלמידי העיר״.

אריק קפלן, יו”ר ארגון ההורים: “ארגון ההורים, בשיתוף עיריית ירושלים, ממשיך במאמצים להקטנת כיתות הלימוד, במטרה לאפשר לכל תלמיד את התנאים המיטביים ביותר ללמידה. אני קורא למשרד החינוך להוריד את התקן לפתיתת כיתה, כך ששנה הבאה יזכה כל תלמיד בישראל ללמוד בכיתה מרווחת וראויה”.

קראו גם:

מחזיקת תיק החינוך בעיריית ירושלים – לקראת פתיחת שנת הלימודים: “הושקעו מאות מיליוני שקלים”

החל מה-1 בספטמבר: כך תגיעו למוקד החינוך של ירושלים

האחד בספטמבר מגיע: חוזרים למסגרות החינוך – נו טוב, בערך

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים