מיירון ג’ורג’ זה בינגו, מי הציניקנים שאומרים שהוא צריך דיאטה?

כבר שמעתי ציניקנים שאומרים שמיירון ג’ורג’, שהבריק עם צמד, זקוק לדיאטה קטנה, אבל, תכלס, ברצינות, אפשר להיות אופטימיים בנוגע לבית”ר
צילום: בית"ר ירושלים הדף הרשמי

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

אחרי ההפסד המבאס במחזור הראשון בית״ר נכנסת לשנה החדשה עם ניצחון ותקוות חדשות.

חלוץ הרכש מיירון ג׳ורג׳, שהבריק עם צמד, יכול להיות הבינגו החדש של אבוקסיס, שאחרי המשחק ביקש להירגע עם המחמאות. “חכו עוד כמה משחקים לפני שאתם הופכים אותו לכוכב”, אמר למקורביו, אבל החיבור בינו לבישולים של ירדן שועה יכול להעיף את התקרה.

הצטרפותו של איסמעילה סורו גם כן מדליקה את חוש הטעם. לאט, אבל בטוח, בית״ר מתחילה להתחבר ופגרת הנבחרת באה לה בזמן. עוד כמה אימונים וחזרות, ונראה פה קבוצה שמזכירה את היחידה הלוחמת של שנה שעברה.

לא ברור איך אבוקסיס מצליח לג׳נגל בתקציב כזה, עם שוק שחקנים מוגבל ושלל אילוצים, אבל זה עובד לו. העליתי פה את החשש שבסוף העונה הוא עשוי להרגיש שמיצה כאן, אבל אומרים שהחיבור שלו עם אברמוב חזק מדי, וגם פי שניים כסף בהפועל תל אביב לא יגרמו לו למהר ולהמר, אחרי שכבר נשרף בבאר שבע ולמד את הפוליטיקה. מה שבטוח, שיוסי מרגיש בבית״ר בבית, הקבוצה בצלמו, הקהל איתו ואין לו הרבה סיבות להתלונן.

אני שומע כל מיני ציניקנים שאומרים שאברמוב הגיע לפה לשנה שנתיים ודי. ושבכלל הוא בא לפה לעשות סיבוב ושיש לו בראש כל מיני רעיונות. היות שלא הייתי בפגישות שלו, אני מעדיף לא להתעסק עם רכילות. אברמוב זה מה שיש כרגע ובשנה שעברה זה הספיק לגביע, והשנה אולי גם לפלייאוף, שפתאום נראה קרוב יותר משבוע שעבר, למרות שאנחנו עדיין במינוס.

אם אוהדי בית״ר ילמדו להתנהג, הם יזכו בבעל בית רציני. ואם הם לא ילמדו, אז הם ילמדו בדרך הקשה. להפועל ירושלים לקח 20 שנה לעשות ריסטרט, וחכם סיני כבר אמר שהדרך הארוכה, היא הדרך הקצרה.

עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה ואני לא כזה מתרגש מאליפויות של כסף. גולדהאר, שחר ואלונה קונים תארים ואותי יותר מלהיבה קבוצה אותנטית שמחוברת לעצמה, רק בבקשה בלי לעשות בושות.

שתהיה שנה טובה שקטה ובריאה לכל האוהדים באשר הם. תזכרו שכדורגל זה ספורט ואל תהרסו את החוויה. לעודד את השחקנים שלכם ולא להתעסק בשלילי. אפילו על הופעת הבכורה הנדירה של ג׳ורג׳ היה מי שהעביר ביקורת ואמר שהוא צריך לרזות כמה קילו. יכול להיות, אבל אם זה מה שרואים ממנו עם כמה קילו ספייר אולי כדאי שאני אתן לו את המספר של הקואוצ׳רית שלי והיא תעשה ממנו יהלום.

נאחל בהצלחה לנבחרת שלנו שאולי תצליח לרגש כמו האולימפית. מה כבר ביקשנו, כרטיס ליורו? נמושות היבשת כבר שם, אז למה לא אנחנו. אל אל ישראל!

*****

קראו עוד:

“הבית שלנו היה בית”רי. בגיל 12 בחרתי להירשם בהפועל ירושלים של קטמון”: הנוסטלגיה של ציון אוחנה

הצמידו היסטוריה אחת להיסטוריה אחרת: איך הפועל שנת 73 קשורה להפועל הזאת?

המגיש יהונתן כהן נגד הסרטון של משרד הספורט: “מתכווץ כשאני רואה את זה”

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים