הסתיימה תקופת ההרצה: כך נראה חדר המיון החדש בשערי צדק

בתום ארבע שנים של תכנון ובניה, נפתח בשבועות האחרונים האגף החדש של מלר”ד (מיון) שערי צדק
צילום: שערי צדק

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

בתום ארבע שנים של תכנון ובניה, נפתח בשבועות האחרונים האגף החדש של מלר”ד (מיון) שערי צדק.

האגף החדש כולל מערך טריאז’ רחב ונוח ואגף למטופלים מהלכים, עמדות טיפול נוחות, חדרי בדיקה וטיפול חדשים, עמדות קבלה רחבות ועוד.

האגף החדש במלר”ד תוכנן ונבנה תוך תשומת לב רבה למסלול מטופל נגיש ונח המאפשר זרימה של תהליך הטיפול בנוחות ובקלות. האגף החדש הוא הפעימה הראשונה בבינוי וחידוש המלר”ד כולו שיתבצע בשנים הקרובות.

מלר”ד שערי צדק הוא הגדול והמבוקש בירושלים כיום, עם למעלה מ- 100,000 מטופלים בשנה. בשנה האחרונה המלר”ד הוא הגדל ביותר בארץ עם עלייה של 10% במספר הפונים.

בשע”צ מייחסים את העלייה המתמדת במספר הפניות לטיפול המקצועי והאנושי של צוותי המלר”ד ומקווים להעניק חווית טיפול טובה יותר עם השיפור המבני.

את בניית האגף החדש הוביל מנכ”ל שערי צדק פרופ’ עופר מרין, שמיד עם כניסתו לתפקיד לפני 4 שנים שם את הנושא כמשימה מרכזית בשערי צדק. כעת בתום ארבע שנים של תכנון ובניה (שהתארכה בשל הקורונה), החל האגף החדש לפעול.

הקמת המלר”ד החדש היא פרי שיתוף פעולה בין שערי צדק, עיריית ירושלים וראש העיר משה ליאון, הרשות לפיתוח ירושלים בראשות המנכ”ל אייל חיימובסקי ומשרד הבריאות בראשות שרי הבריאות שהשתתפו כולם בתקצוב הקמתו שעומדת על 50 מליון ש”ח. את תכנון המלר”ד הוביל משרד האדריכלים של צביקה רובינשטיין ושי עופר.

מנכ”ל המרכז הרפואי שערי צדק, פרופ’ עופר מרין: “המרכז הרפואי שערי צדק ממשיך לגדול, להתחדש ולהתפתח ברמה הארצית. מיד עם כניסתי לתפקיד שמתי כמשימה מרכזית להרחיב את חדר המיון כדי לתת מענה למטופלים.
“חדר המיון של שערי צדק לא עמד בעומסים של המטופלים וראינו בכך משימה חשובה מאין כמוה עבור המטופלים.

“זרימת הליך הטיפול וכמובן התנאים והנוחות הובילו אותנו בתכנון של המלר”ד החדש ואנו כבר רואים תוצאות בשטח.

“אני מבקש להודות לראש העיר משה ליאון על התמיכה, למנכ”ל הרל”י אייל חיימובסקי על השותפות, לשר הבריאות לשעבר יעקב ליצמן שסייע ולשרים אחריו שהמשיכו בתמיכה, לכל מי שעבד ולקח חלק בתכנון ובבניה, האדריכלים וצוות הפרויקטים שלנו וכמובן לצוות המלר”ד כולו מכל התחומים על העבודה המסורה בכל ימות השנה. זוהי בשורה גדולה לתושבי ירושלים והסביבה ואני מקווה שלא תצטרכו, אבל במידה וכן – מלר”ד שערי צדק החדש פתוח בשבילכם”.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון” “הרחבת המיון בשערי צדק ושדרוגו עתיד להעניק למטופלים טיפול טוב יותר. השדרוג ישפר את זרימת הליך הטיפול, יפחית את העומס ויקל על הצוותים הרפואיים והמטופלים כאחד.
“אני מודה לכל צוות בית החולים שערי צדק ובראשם למנכל פרופ’ עופר מרין על עבודת הקודש למען תושבי העיר והצלחת החיים מידי יום”.

*****

– מרגש מאוד: אלרעי קאפח, פצוע הירי מהפיגוע, שוחרר משערי צדק

– בתוך יממה: 7 זוגות תאומים נולדו בשערי צדק

ירושלים במקום הראשון: כיצד בתוך שנתיים בוטלו אלפי קנסות על עבירות קורונה?

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים