הדוח השבועי מהבונקר שבהרי ירושלים: ויראט קולי פוצח בשיר

כך נראה יום טיפוסי כאן בבונקר שבהרי ירושלים: הגיעו לבקר – עלי קארטר, ויראט קולי, רמקו אבנפול, ואישה נאיצ’קאלבו, רפי דיוורס, מק ג’ונס ודניל. אמרתם משהו על הדבר הזה שמעסיק אתכם שם בעולם בחוץ עם בג”ץ?

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

08:26 הקפטן עלי קארטר מכניס את הכדור השחור.
פתיחת עונת הסנוקר עם המאסטר המרהיב של שנגחאי התקבלה בבונקר שהרי ירושלים במופע זיקוקי דינור וירטואלי למרות השעה המוקדמת. בסיבוב הבא יעלה ויבוא גדול הספורטאים במאה העשרים ואחת, אחד בשם רונאלד אנטוניו אוסליבאן, בינתיים אנחנו נאלצים להסתפק באויב המושבע של רוני, הקפטן קארטר. שורשי הסכסוך בין השניים כל כך ארוכים ומסועפים שקיים חשש אמיתי לגורל השרתים של אתר זה אם נתחיל לגולל אותם כאן, נסתפק בקריאות בוז חרישיות בכל פעם שעלי חובט בכדור הלבן, מה שגם הפעם לא ממש עוזר. הקפטן מנצח את המשחק ועולה לסיבוב הבא.

10:43 ויראט קולי שר.
לספורטאי הפופולרי בעולם יש כמויות של שארם שלא היו מביישות את פול ניומן בימיו הגדולים עם אדי פלסון. הטירוף המוחלט של ההודים סביב ויראט מובן בהחלט: קולי הוא מסוג הספורטאים הבודדים שהזמן עוצר מלכת בזמן שהם עוסקים במלאכתם. אתם חושבים שויראט קולי משחק קריקט, אבל למעשה הוא שר בתנועה. הגאון מסיים את היום עם 122. הודו מביסה את פקיסטן בגביע אסיה ונראית מוכנה לקראת גביע העולם.

13:41 רמקו אבנפול משתגע.
הסופרסטאר החדש של הגראנד טורס רחוק מלהיות רוכב האופניים הטוב בעולם. בעליות המפלצתיות באמת הוא יכול רק לדגדג את כפות הרגליים של טדאג׳ או יונאס. אבל לרמקו יש משהו החביב כל כך על שוכני הבונקרים באשר הם: הוא האויב הבלתי מעורער של השעמום, סוכן הכאוס האולטימטיבי וחובב האקשן המוחלט. אתמול, בעליות המיתולוגיות של הטורמאלה, הרגליים של רמקו נשברו תחת הלחץ, אבל היום בבאלוגה הוא מוביל את קבוצת הבריחה, מנפנף את רומאן בארדיט הבלתי נלאה לפני הפיק האחרון ומנצח את הקטע.

18:06 ואישה נאיצ׳קאלבו מזנק על הקו.
במוסף של הגארדיאן שמגיע בכל שבוע לבונקר עם חברת השליחויות אופנהיימר ובנותיו בע״מ, כתבו שפיג׳י הולכת להיות ההפתעה הגדולה של אליפות העולם ברוגבי שנפתחה בשבוע שעבר בצרפת. אמרו שם שבדרום האוקיינוס השקט כבר פצחו בהכנות החרישיות לחגיגות הזכייה בגביע אחרי ניצחון במשחק חימום על האימפריה האנגלית. כמה דקות לתוך משחק הפתיחה שלהם מול ווילס אפשר בהחלט להבין על מה המהומה: הם מהירים, הם חזקים והם לא רואים בעיניים. הבעייה היא שבווילס יש לאדם הממוצע שתי אפשרויות: לשחק רוגבי או לרדת למכרות הפחם. הגיהנום במכרות הפכו את הוולשים לשחקני רוגבי מופלאים, והם אמנם מתאוששים מהפתיחה הרצחנית של פיג׳י, מבצעים את הקאמבק המושלם ומנצחים את המשחק.

20:58 רפי דיוורס חובט.
רפול היה אמור להיות המושיע הגדול של חובשי הגרביים האדומות והאיש שיוביל אותנו למסע מרגש באוקטובר אחרי שנים של בינוניות. הדומניקאני אמנם סיפק את הסחורה עם עונה מרשימה וניצוצות של ביג פאפי ואפילו הקדוש רמירז. אבל מסע מרגש באוקטובר לא יהיה גם השנה. ככה זה שאין לך אפילו זורק אחד ראוי לרפואה. למרות זאת, הערב זה משום מה מספיק ובוסטון מנצחת את הציפורים הדורסות מבולטימור.

23:31 מק ג׳ונס זורק את הכדור למקום הלא נכון.
הוא נראה כמו קווטרבק אמיתי, הוא אפילו משליך את הכדור כמו קווטרבק אמיתי, אבל האמת היא שהיורש של טום הוא הכל מלבד הדבר האמיתי. פילדלפיה מנצחת אותנו בבית במחזור הפתיחה ונראה שזו הולכת להיות שנה אכזרית במיוחד. האם הבוס הדגול מעמק הארזים יעשה את הבלתי יאומן וייפטר את גדול המאמנים בכל הזמנים? מה שבטוח, לא לפני החגים.

02:14 דניל לא עולה לרשת.
מה גורם לשוכן המזדקן של הבונקר שבהרי ירושלים לחבב דווקא את הדנילים של העולם המוזר המתנהל מעלינו? וכמה פשוטים ונפלאים היו יכולים להיות החיים אם רק היינו טיפוסים של נולה. קחו למשל את עשרים וארבע החגיגות בבונקר לתוך הבוקר עם הגרנד סלאם, רובוטית האי.איי פנלופי ושלל חומרים ממכרים. אבל לא, טיפוסים של דניל אנחנו, נראים כמו שום דבר, אבל בעצם כמעט שם. כמעט. ג׳וקוביץ׳ מנצח את מדבדב שלוש אפס ולוקח את ארצות הברית הפתוחה.

******
קראו גם: 

הדוח השבועי מהבונקר שבהרי ירושלים: שאקירי שורפת את המסלול

לא עוזב את העיר: והפעם – שף שלומי בן שלום

הנה לכם דיקטטורה: מחוץ לירושלים, במרחק נסיעה קצר

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים