שלום עם ירדן

ירדן שועה סידר את הברגים בראש ופתח את העונה בפוקוס: בקצב הזה גם זימון לנבחרת ישראל יהיה רק עניין של זמן
צילום: מועדון בית"ר ירושלים העמוד הרשמי

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

מי שראוי לציון לטובה בבית״ר הוא ירדן שועה שסידר את הברגים בראש ועושה רושם שהוא בדרך הנכונה. בקצב הזה בנבחרת לא יוכלו להתעלם מקצין הקישור של בית״ר שכחלק מתהליך ההתבגרות שלו הולך לעשות שירות לאומי כדי להשתייך לנבחרת.

ההתבגרות של שועה באה לידי ביטוי קודם כל בהחלטה להישאר בבית״ר. הוא יכל להרוויח יותר במקום אחר, אבל בשיקול לזמן ארוך אין ספק שבית״ר היא המקום המתאים ביותר בשבילו, תחת המאמן שמוציא ממנו את המיטב, ולראיה שני הבישולים במשחק האחרון נגד חדרה אשר פיצחו את הבונקר של ניסו אביטן.

אין עוררין על הכישרון של שועה ועכשיו זו כבר השנה השנייה ברציפות שהוא שם בצד את הבעיות ומתמקד בכדורגל. כבר לא שומעים על איחורים והתחצפויות ובמקום זה הוא מנפק יכולת מזהירה ששווה נקודות יקרות.

שועה הבין שזה הצ׳אנס האחרון שלו לממש את המתנה שאלוהים נתן לו כשחקן כדורגל, ועושה רושם שעם חוד קטלני כמו של בית״ר, בדמותם של פריידי וג׳ורג׳ שאותם פיטם בכדורים יפים נגד חדרה, אפשר בהחלט לפנטז על עונה טובה יותר מהעונה שעברה.

נכון שבנבחרת היום לא חסרים מהנדסים. מנור סולומון פורח בטוטנהאם ואוסקר גלוך מגרה את מועדוני הפאר של היבשת, אבל גם לידם יש לשועה מקום. שועה יודע שכדי לממש את עצמו ולצאת לאירופה הוא חייב להיות בנבחרת ואם ימשיך בקו הזה, הזימון יגיע.

מי שצריכים לתת הסברים לגביו הם המאמנים שעבדו איתו במכבי חיפה ומכבי ת״א שפספסו את הכישרון שלו ועכשיו במקום להודות בטעות שלהם הם מאוהבים בשטות שעשו ולא דיברו איתו בחלון ההעברות. כי מקצועית אין ספק שיש לו מקום בכל קבוצה בארץ והוא מסוגל אפילו להוביל, הבעיה היתה מחוץ למגרש וזה כבר מאחורינו.

עכשיו הכול תלוי בירדן. אם ימשיך לתת את הכול באימונים ויוביל את בית״ר לעונה טובה אין כוח בעולם שימנע ממנו לגדול, כי יש לו את הבמה הטובה ביותר, עם קהל גדול שקורא בשמו ומאמן שמאמין בו.

גם בשנה שעברה שועה חתם במו רגליו על הניצחון ששינה את העונה, על מכבי תל אביב בחצי הגמר, ועושה רושם שכשצריך אותו הוא שם.

במשחק הקרוב מול בני ריינה יעשה מאמן היריבה שרון מימר מאמץ גדול לשתק את שועה בהיותו המוח של בית״ר, אבל גם כאן זה יותר תלוי בשועה מאשר ביריבה. אם הוא יבוא מפוקס, אם הוא יתאבד על הצ׳אנס, אם הוא יבין שזה עכשיו או אף פעם, יש לו את כל הכלים להגיע לפסגה. בהצלחה.

******
קראו גם: 

– מנהיג ושמו אופיר קריאף: נותן הכל על הדשא, ועוד יותר מזה מחוץ למגרש

העיתונאי שלמה חסיד בטור פרידה מחברו רונן שוויג ז”ל

מיירון ג’ורג’ זה בינגו, מי הציניקנים שאומרים שהוא צריך דיאטה?

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים