בית”ר חטפה שלישייה? מי שמקלל ככה בחור נפלא כמו צ’יבוטה, מגיע לו לרדת מובס

חבל מאוד על אוהדי בית״ר שמילאו את טדי ויצרו אווירת קרנבל, אבל חלקם צריכים להתבגר ומהר, ולהבין שרק הם מפסידים מקו החשיבה הילדותי שעבר זמנו
צילום: מועדון הכדורגל הפועל תל-אביב הדף הרשמי

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

שום דבר רציני לא קרה כשהפועל תל אביב הביסה את בית״ר בטדי 3-0. על הדשא התרוצצו שתי קבוצות בינוניות מינוס, המשחק היה מקרי, שום דבר לא תפקד בשתי הקבוצות והגולים היו מצחיקים. מזל טוב להפועל על הניצחון שמוחק את התבוסה בדרבי, אבל זה בקלות יכול היה להיות הפוך.

הליגה הישראלית היא בדיחה. אנחנו עובדים על עצמנו שיש לנו כדורגל, בזמן שבכל הערוצים משדרים משחקים הרבה יותר טובים ומעניינים מחו”ל, ואני לא מדבר רק על מנצ׳סטר סיטי וברצלונה, אפילו סתם קבוצות כמו חטאפה או חיחון הן שלוש ליגות מעלינו.

אז אולי הנמוכי מצח מהיציע מסתובבים בדאון כי בין בית״ר להפועל יש יריבות, אבל מי שמקלל ככה סתם בחור נפלא כמו צ׳יבוטה בצורה כל כך מכוערת, מגיע לו לרדת מובס ומושפל. אתם השתגעתם? משעמם לכם? חפשו מקום אחר לפרוק בו את היצרים האפלים ואל תתקרבו למגרשים.

עד כמה שישמע הדבר מוזר, אבוקסיס צריך להיות מרצה מההפסד. כבר מחר הלה פמיליה יגיעו לאימון ויסבירו לשחקנים מי הבוס. אם עד עכשיו הוא היה צריך להוריד את השחקנים לדשא בעקבות שני הניצחונות המקריים בתחילת הליגה, הרי שעכשיו השחקנים כבר מאופסים.

לבית״ר יש סגל מספיק טוב לעשות פלייאוף גם השנה, ולא אתפלא אם זה מה שיהיה. בשנה שעברה ההפסד להפועל בטדי מנע מהקבוצה פלייאוף עליון, אבל הוביל במיישרין לזכייה בגביע כי השחקנים התעוררו והבינו שכדורגל משחקים על הדשא ולא בחלומות.

התוצאה אמנם מהדהדת, זה מזכיר את ה-1-3 ההוא שחטפנו ממשה סיני בימק״א בדיוק לפני 40 שנה, אבל כל זה סתם דיבורים. הרכבת עומדת עכשיו בתחנה וכדאי מאוד שנעלה עליה אם אנחנו רוצים להגיע ליעד.

על כדורגל נטו באמת שאין מה לדבר אחרי ערב כזה כי לא היה. רק טעויות מביכות שאסור שיקרו גם באימון. מסכן אבוקסיס, שנותן את הנשמה בתפקיד ובסוף הכל מתחרבש לו, אבל ככה זה כשמביאים שחקנים מאאוטלט ומתחילים להתארגן אחרי שהחופש הגדול נגמר ובקופה יש מינוס של נקודות כי הקהל לא יודע להתנהג.

חבל מאוד על אוהדי בית״ר שמילאו את טדי ויצרו אווירת קרנבל, אבל חלקם צריכים להתבגר ומהר, ולהבין שרק הם מפסידים מהקו חשיבה הילדותי שעבר זמנו. חג שמח לכולם, ותזכרו שאפשר לתקן כבר במשחק הבא. היידה.

*******
קראו גם: 

40 שנה מאז שסיני שתה לבית”ר את האליפות: האוהדים שונאים, אבל השחקנים סחבקים

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים