סטודנטית ממזרח ירושלים: “מראה משמח, אלוהים הרבה את ההלוויות שלכם”

בצד של המפלצות: סטודנטית באחת המכללות בירושלים, תושבת מזרח העיר, בת 20, נעצרה על ידי המשטרה לאחר שהעלתה ברשתות החברתיות גילויי תמיכה בחמאס: “מראה כזה משמח”
צילום: דוברות המשטרה

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

המאבק המשטרתי בהסתה ותמיכה בטרור: שוטרי מחוז ירושלים עצרו סטודנטית במכללה בירושלים, בחשד להסתה והזדהות עם ארגון טרור.
מאז תחילת המלחמה נעצרו ונחקרו במחוז ירושלים 25 חשודים בהסתה לטרור או תמיכה והזדהות עם הטרור.

לצד ההיערכות המבצעית המוגברת של מחוז ירושלים בגזרות השונות ובפרט בירושלים, המשטרה פועלת כל העת לטיפול נחוש בהסתה לטרור ולאלימות במרחבים השונים.

בהתאם להנחיית מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג’מן, חמ”ל התודעה של משטרת ישראל במחוז ירושלים בשיתוף גופי ביטחון נוספים, פועל במתכונת מוגברת לניטור וטיפול בפרסומים ברשתות החברתיות השונות שבהם תכנים המסיתים לטרור ולאלימות, ובפרט הזדהות, אהדה ותמיכה במעשיו הרצחניים של ארגון הטרור חמאס.

במהלך הימים האחרונים מאז פרוץ המלחמה ביום 7.10, נעצרו ונחקרו במחוז ירושלים 25 חשודים וחשודות בהסתה, הזדהות או תמיכה בטרור, מרביתם ביצעו את המעשים ברשתות החברתיות.

אמש, רביעי, חמ”ל התודעה של מחוז ירושלים ניטר ברשתות החברתיות מספר פרסומים של סטודנטית במכללה בירושלים, שהעלתה תכנים מסיתים ובהם גילויי שמחה לפעילות הרצחנית של ארגון טרור חמאס.

מיד עם איתורם של פרסומים אלו, בוצעו פעולות לאיתור החשודה, בת 20, תושבת מזרח ירושלים, והיא נעצרה לחקירה על ידי שוטרי תחנת שלם במחוז ירושלים.

בחקירתה עולה כי החשודה פרסמה מספר הודעות ברשתות החברתיות עם דברי הסתה ותמיכה במעשיו הרצחניים של ארגון טרור חמאס כגון: “העצים אלוהים את העצב שלכם והרבה את ההלוויות שלכם, פילג עמכם, הגביר כאבכם, מראה כזה משמח, אמן”.

החשודה תובא היום בבקשה להארכת מעצרה בבית המשפט.

צילום: דוברות המשטרה

במקרה אחר היום, חמישי, שוטרי תחנת דוד במחוז ירושלים עצרו צעיר תושב מזרח העיר, שפרסם ברשתות החברתיות סרטוני הסתה ותמיכה במעשיו הרצחניים של ארגון טרור חמאס, כשברקע שירי שמחה. החשוד שנעצר על ידי השוטרים, הועבר לחקירה במרחב דוד.

ממשטרת ישראל נמסר כי היא “תמשיך לפעול לאיתור וטיפול במסיתים לאלימות ומעשי טרור, ובאלו המשבחים מעשים אלו במרחבי הרשת וברחוב בזמן מלחמה”.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים