חלק מהעובדים הביעו תמיכה בחמאס? הסערה בענקית האופנה זארה

האם בסניפי ענקית האופנה זארה העלו חלק מהעובדים, ערבים-ישראלים, פוסטים שתומכים במרצחי החמאס ובפעולותיהם נגד מדינת ישראל? הנהלת רשת זארה: “אפס סובלנות לתומכי טרור”

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

האם עובדים בענקית האופנה זארה הביעו תמיכה בחמאס ובפעולותיו נגד מדינת ישראל?

לרשת הספרדית יש סניפים בכל רחבי אירופה, כמובן כולל בישראל. בחלק מהסניפים עובדים ערבים ישראלים – האם מי מהם הביעו תמיכה בחמאס ברשתות החברתיות?

מפרסום של כתבת האתר “mako” יפעת הללי אברהם עולה טענה לגבי אחד הסניפים בירושלים, ולפיה, “אני עובדת ברשת זארה בירושלים. עובדים ומנהלים ערבים העלו תמיכה בעזה בעמודים שלהם. בכל הרשת, לא רק בסניפים שלנו. מי שמכיר את זארה מדובר באחוז לא קטן מהעובדים. אנחנו חייבות עזרה להפעיל לחץ על ההנהלה”.

עוד מתארת הללי אברהם כי היא מקבלת, “תגובות על כל חנויות הרשת, אלא בכל הארץ. פוסטים ופרסומים נגד ישראל ובעד הטבח והטרור שמפרסמים עובדי חנויות ברשת. בפומבי. תחת שמם. ובלי להסתיר. הם חוגגים את הטרגדיה שלנו, מצדיקים ומחזקים”.

מהנהלת רשת זארה נמסר בתגובה: “קבוצת זארה ישראל מגלה אפס סובלנות לתומכי טרור, החברה ערה למתרחש ברשת ומטפלת לעומק בכל מקרה. עובדים שיתבטאו נגד מדינת ישראל יטופלו. מקרה זה לא מייצג ואינו מעיד כלל על הקשר הטוב בין כלל עובדי החברה. אנו מוסרים החלמה לכל הפצועים ותנחומים למשפחות הנרצחים. בתקווה לימים שקטים שיבואו”.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים