דיווח: נתניהו נפגש במוצ”ש לשיחת רקע ביוזמתו עם הנהלת “חדשות 12”

דיווח: במוצאי השבת האחרונה נפגש ראש הממשלה בנימין נתניהו ביוזמתו לשיחת רקע עם ראשי “חדשות 12” – המנכ”ל אבי וייס וסמנכ”ל התוכן גיא סודרי, כך עולה מפרסום באתר “וואלה!”
צילומים: אבי אוחיון, לע"מ; אייל בן יעיש, יח"צ חברת החדשות

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

ייתכן שאנו נמצאים בעידן מודרני שבו התיווך התקשורתי הוא מהותי ונחוצים בו תדרוכים ישירים של ראש הממשלה, וייתכן, מנגד, כי ימים ספורים בלבד לאחר פרוץ מלחמת חרבות ברזל, בנימין נתניהו לכל היותר היה צריך, אם בכלל, לשלוח את נציגיו להעביר שיחת רקע ותדרוך תקשורתי.

כך או אחרת, על פי דיווח של העיתונאי דוד ורטהיים באתר “וואלה!”, במוצאי השבת האחרונה נפגש ראש הממשלה נתניהו לשיחת רקע עם ראשי “חדשות 12” – המנכ”ל אבי וייס וסמנכ”ל התוכן גיא סודרי.
לפי הדיווח הפגישה התקיימה ביוזמתו של נתניהו.
הפגישה נערכה לכאורה יממה לאחר שבתוכנית “אולפן שישי” הוטחה בעניינו של ראש הממשלה ביקורת בנושא פרוץ המלחמה בדרום ומתקפת הפתע של חמאס.

עוד נטען, לפי הדיווח, כי בפגישה שזימן, ביקש נתניהו לעדכן את ראשי “חדשות 12” בעניין תמונת המצב המלחמתית, תוך תיאום ציפיות לגבי אורכה ואופייה של המלחמה.

כמו כן, על פי הדיווח, במהלך השיחה עלה גם נושא היחסים בין הצדדים, שלפי הנטען היו מתוחים למדי בשנים האחרונות, תוך הפניית “ביקורת מרומזת” של נתניהו לסיקור המלחמה ב”חדשות 12 “.

יצוין כי ברקע הדברים נמצאת, בין השאר, ההודעה לציבור ו”ההצהרה החריגה” שעליה הכריז נתניהו ביום שישי בערב, סמוך לשעה 21:30, ובה מסר הצהרה שלטענת מבקריו היה בה בעיקר זמן מסך, ולמעשה לא הועבר בה כל חידוש או מידע.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים