“אבא במילואים ואמא שלי רופאה בהדסה”

הצוותים בהדסה מצילים חיים – בשעה שילדיהם שוהים במסגרת בטוחה של הדסה ועיריית ירושלים
צילום: ארנון בוסאני

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

ראש העיר ירושלים, משה ליאון, ומנכ”ל הדסה, פרופ׳ יורם וייס, ביקרו היום, רביעי, את ילדי עובדי בתי החולים הדסה שנמצאים במסגרות היום שהוקמו למענם החל מיום המלחמה הראשון, במטרה לאפשר להוריהם להמשיך במלאכת הצלת החיים בבתי החולים.

את מסגרות היום עבור ילדי הצוות, הפועל בבית החולים במסירות מסביב לשעון בטיפול בפצועי המלחמה, הקימו ההנהלה ומחלקת רווחה ופרט של אגף משאבי אנוש בהדסה, יחד עם עיריית ירושלים, והן מנוהלות בשטח על ידי מתנדבים מבית החולים, מהעירייה ומעמותת לביא.

בביקור נכחו מנהלי התחום האחראיים על תפעול המסגרות מהדסה, יו”ר וועד העובדים אמנון ברוכיאן ומנהלי המחלקות מהעירייה.

אל מסגרות הילדים של הדסה הפזורות ברחבי ירושלים מגיעים מדיי יום 150 ילדים, ובפגישה עם מנכ”ל המרכז הרפואי ועם ראש העיר, הם סיפרו בגאווה על העבודה של הוריהם בבית החולים, על בני המשפחה המגויסים למילואים בימים אלה ועל השהות במסגרות היום, המאפשרות להם ליהנות משעות של יצירה, שירה ומופעים.

ראש העיר משה ליאון אמר בביקור: “ילדים יקרים, אנחנו מאוד גאים בהורים שלכם שנמצאים ברוב שעות היום בהדסה ומטפלים במסירות ובאהבה בכל מי שזקוק להם. תמסרו להם תודה גדולה מכולנו. ולכם, צוותי עיריית ירושלים, אני מודה מאוד על ההתגייסות ועל הנתינה העצומה כדי שיחד נעזור לבתי החולים של הדסה לפעול ללא דאגה של ההורים לילדיהם”.

מנכ״ל הדסה, פרופ׳ יורם וייס: “מרחיב את הלב לראות כאן את ילדי העובדים שלנו בהדסה, נהנים ממסגרת בטוחה, שמחה ועשירה שמאפשרת להורים שלהם להתמקד בעשייה החיונית בבית החולים. מתחילת המלחמה פונו אלינו מעל מאה עשרים פצועים שזקוקים להורים שלכם, כל אחד בתפקידו החשוב, ואנו גאים בהם מאוד. תודה לצוות אגף משאבי אנוש בהדסה יחד עם אנשי העירייה הנפלאים על העבודה הנהדרת ועל יצירת מרחב בטוח ונעים השומר להם על שגרה מסוימת״.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים