כוכב הסברה: מנור סולומון לא דופק חשבון לכסף של קטאר

מנור סולומון מספר את האמת על חמאס לכל אירופה, למרות הכסף הקטארי ששולט בליגה האנגלית. כוכב גם בהסברה
צילום: ההתאחדות לכדורגל בישראל

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

מנור סולומון הוא גיבור ישראל. כוכב ההסברה של המדינה, שלא נרתע מהכסף הקטארי ששולט בכדורגל העולמי, שיש לו כל כך הרבה מה להפסיד – נכנס באמא שלהם בוקר וערב בסטורי ומספר לכולם את האמת.

השבוע זה הגיע לשיא חדש. סולומון סיפר לעולם את האמת, שלא אנחנו הפצצנו את בית החולים בעזה, אלא הג’יהאד האסלאמי. זה הקפיץ עליו את החוליגנים האנגלים שהגיבו לו במלים “לא רוצים פה יהודים”, אבל המסר של מנור חלחל. העולם הבין שישראל לא מפציצה בתי חולים, אנחנו זה לא חמאס יימח שמם וזכרם.

למנור יש מאיפה לקחת השראה. בני המשפחה שלו נלחמים כרגע בחזית, ואחיו הוא לוחם ביחידה מובחרת שנמצא כעת בדרום. בבית גידלו אותו על אהבת הארץ והעם, והוא רואה בקריירה שלו באנגליה שליחות ציוניות.

כל מי שמכיר את מנור יודע כמה הוא מחובר לעם ולמדינה. כל היום הוא עסוק בלעשות סרטונים בוואטסאפ לאנשים שמבקשים ממנו, בזמן שהוא פצוע וצריך להתמקד בפיזיותרפיה, מנוחה וחזרה לדשא.

אין צורך להזכיר שקטאר יימח שמה מממנת ושולטת בכדורגל. זו גם הסיבה שההתאחדות האנגלית לא רצתה לעשות דקת דומיה לקרבנות הטבח בעוטף עזה, שאיש באנגליה לא גינה את הטבח, ושאפילו טוטנהאם, קבוצתו של מנור, שיש לה בעלים יהודי, דניאל לוי, לא גינתה.

כל זה לא מפריע למנור להמשיך במלוא הקיטור. אז נכון הוא לא מו סלאח, אבל כולם מכירים אותו אחרי שורה ארוכה של מבצעים עוצרי נשימה ופעלולים קרקסיים שהותירו את הבלמים האנגלים המומים ומבולבלים.

אז מכאן אנחנו שולחים לו ברכת החלמה מהירה: תמשיך לייצג אותנו בכבוד, אתה הילד של כולנו ואנחנו מאוהבים בך עד מעל הראש. הנבחרת צריכה אותך ואם תיקח אותנו ליורו אחרי חמישים שנה במדבר תיחקק לעד כאחד הגדולים ביותר, שלך המעריצים.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים