אשתו ושלושת ילדיו נחטפו לעזה: זה המסר של אביחי מהתפילה בכותל המערבי בירושלים

אשתו וילדיו של אביחי ברודץ נחטפו לעזה: בתפילה שערך היום בכותל המערבי בירושלים אמר – “אני רוצה להעביר כאן מהמקום הקדוש הזה מסר, להזכיר לכולם על החשיבות של משפחה והחשיבות של ילדים לאב ואישה לבעל”
צילום: הקרן למורשת הכותל המערבי

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

אביחי ברודץ, שאשתו וילדיו נחטפו לעזה, הגיע היום, חמישי, להתפלל בכותל המערבי בירושלים, וזה המסר שלו: “אני רוצה להעביר כאן מהמקום הקדוש הזה מסר, להזכיר לכולם על החשיבות של משפחה והחשיבות של ילדים לאב ואישה לבעל, אני חושב שזה מה שמחזק את כולנו ומחזיק אותנו ביחד, האהבה הזו של אב למשפחתו. להזכיר לכולם שזה מה שהכי חשוב לנו גם בתור עם ולשאוף שיחזרו כמה שיותר מהר”.

מאות מתפללים הגיעו לכותל וקיימו תפילה לחזרתם של השבויים והחטופים במהרה ולשלום חיילי צה”ל. התפילה נערכה ברחבת הכותל המערבי, בסימן של ‘כל ישראל ערבים זה לזה’.

המעמד החל באמירת אבינו מלכנו, ולאחר מכן נאמרו פרקי תהילים ע”י רב הכותל המערבי והמקומות הקדושים הרה”ג ר’ שמואל רבינוביץ שליט”א ותפילה לחזרתם של החטופים לביתם לשלום ולהצלחת חיילי צה”ל וכוחות הביטחון. בסיום המעמד נשאו המתפללים תפילה לשלום המדינה ושרו יחד ‘אחינו כל בית ישראל’.

רב הכותל המערבי והמקומות הקדושים הרה”ג שמואל רבינוביץ שליט”א: “מהמקום המאחד של עם ישראל, הכותל המערבי, יחד עם העם המאוחד התפללנו להשבת השבויים והנעדרים ולשלומם של חיילי צה”ל וכוחות הביטחון ובכוח האחדות והתפילה ננצח את אויבנו ונשיב את שבויינו”.

המעמד הועבר בשידור חי, אלפים הצטרפו מהבית והתפללו יחד לחזרתם המהירה של החטופים הביתה.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים