תומך חמאס שהגיע מרמאללה: הלילה – פיגוע הדריסה שסוכל

הלילה, חמישי-שישי, סוכל פיגוע דריסה של תומך חמאס בירושלים: שוטרי מחוז ירושלים עצרו פלסטיני תושב רמאללה ללא אישורי שהייה, שגנב רכב ועפ”י החשד תכנן לפגוע בכוחות הביטחון
צילום: דוברות המשטרה

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

ערנות שוטרי תחנת שפט במחוז ירושלים יחד עם יחידת השיטור העירוני ולוחמי מג”ב, הובילה הלילה, חמישי-שישי, למעצרו של בן 18, פלסטיני תושב רמאללה, השוהה בישראל שלא כחוק, בחשד שגנב רכב זמן קצר קודם לכן מצפון העיר ירושלים ותכנן לפגוע בכוחות הביטחון הפועלים במעבר חיזמא.

במהלך פעילות יזומה סמוך למחסום חיזמא, התקבל דיווח על גניבת רכב מצפון ירושלים. השוטרים שביצעו חסימה בסמוך למעבר חיזמא, הבחינו ברכב המתקרב לעברם ונוהג בצורה מחשידה ללא אורות ושמשה שבורה.

השוטרים זיהו את נהג הרכב, החשוד כגנוב, בנסיעה, וסימנו לו לעצור. נהג הרכב לא נענה לקריאתם, ניסה להימלט מהמקום וניגח קלות ניידת משטרתית, עד שנעצר על ידי השוטרים באזור מעבר חיזמא.

החשוד שנעצר הועבר לחקירה בתחנת שפט של מחוז ירושלים. מהחקירה במשטרה עולה כי החשוד הוא תומך של ארגון הטרור חמאס ותכנן לפגוע באמצעות הרכב הגנוב בכוחות הביטחון שפעלו במעבר חיזמא.

השוטרים סיכלו את כוונות החשוד לביצוע הפיגוע וגניבת הרכב. החשוד שנעצר, הועבר לחקירה בתחנת שפט. במהלך היום, החשוד יובא לבית המשפט בבקשה להארכת מעצרו.

מפקד מחוז ירושלים, ניצב דורון תורג’מן, שיבח את פעילות שוטרים ערנותם ואופן פעולתם, שמנעה מימוש כוונות החשוד לפגיעה בכוחות הביטחון שפעלו במעבר.

מהמשטרה נמסר כי “שוטרי מחוז ירושלים ימשיכו כל העת לפעול לשמירת שלום הציבור ובטחונו ולסיכול טרור וכוונות טרור לצד המשך המאבק בפשיעה”.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים