נוראי: עובדים בחנות נוחות פצחו מול לקוחות בשירי הלל לחמאס ולטבח

מחוז ירושלים במשטרה הוציא אמש, שישי, צו סגירה לחנות נוחות שנמצאת סמוך לירושלים, לאחר שעפ”י החשד שניים מעובדיה היללו בשירה בפני לקוחות את הטבח שהתרחש במסיבת הטבע בקיבוץ רעים

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

ביום חמישי האחרון, בשעות הערב המאוחרות, בעת פעילות של חנות נוחות שנמצאת בסמוך לירושלים, פצחו שניים מעובדיה, על פי החשד, בשירי הלל לחמאס ולטבח שהתרחש במסיבת הטבע “נובה” בקיבוץ רעים. כל זאת, עפ”י החשד, לאוזני לקוחות שנכנסו לחנות הנוחות.

בפעילות של משטרת מחוז ירושלים בעקבות דיווח אודות המקרה, נעצרו אמש, שישי, לפנות בוקר, שניים מעובדי חנות הנוחות בתחנת דלק סמוכה לירושלים. השניים שנעצרו, תושבי מזרח ירושלים בשנות ה-20 לחייהם, הובאו לחקירה בתחנת לב הבירה בחשד לעבירות של התנהגות העלולה להפר את שלום הציבור ועבירות ממניע גזענות או עוינות כלפי ציבור.

צילום: דוברות המשטרה

במסגרת החקירה ובכפוף לסמכות קצין משטרה, הורה קצין אגף המבצעים של תחנת לב הבירה במחוז ירושלים על סגירת בית העסק למשך 7 ימים, זאת עד לתאריך 26.10.23, זאת בשל הפרת שלום הציבור ממניע לאומני והימנעות בעלי המקום להתייצב לשימוע בפניו בעניין זה.

ממשטרת ישראל נמסר כי היא “תמשיך לפעול בנחישות נגד אלו אשר יביעו גילויי תמיכה ואהדה בארגוני טרור ובמעשיהם. שומרים על הבית, מנצחים יחד בחזית!”.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים