“אל תפעילו עלינו נשק”: מחאה נגד נתניהו ברחוב כספי בירושלים – צפו

שבת, משעות הבוקר: משמרות מחאה מתקיימות ברחוב כספי בשכונת ארנונה בירושלים כנגד ראש הממשלה בנימין נתניהו שעבר להתגורר זמנית באחת הווילות. מפגינים פנו לשוטרים – “אל תפעילו עלינו נשק”
צילומים: בן כהן

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

רחוב מרדכי כספי בשכונת ארנונה בירושלים במוקד: לאורך השבת, 28.10.23, שלושה שבועות לאחר מתקפתו הרצחנית של חמאס בדרום, מתקיימת משעות הבוקר מחאה נגד ראש הממשלה בישראל בנימין נתניהו.

כפי שפרסם “ירושלים online” נתניהו עבר ללון בביתו של ידידו המיליונר שמחה פאליק, ברחוב כספי בארנונה, זאת הצוותא עם רעייתו שרה. המעבר בוצע באופן זמני מכיוון שבית ראש הממשלה בשכונת רחביה בירושלים זקוק לשיפוץ.

משעות הבוקר של שבת זו מתקיימות משמרות מחאה מול ביתו של פאליק – וילה הנחשבת למבוצרת מבחינת אבטחה ומבחינת מקלט מפני רקטות.

רחוב כספי בשכונת ארנונה בירושלים נחשב לאחד היוקרתיים בעיר ואף בארץ, אבל, כאמור, במהלך השבוע פעילי חמאס כתבו באנגלית ובערבית סיסמאות שתומכות בטרור ובחמאס על מתקן בגן שעשועים הסמוך לווילה של פאליק (חשיפה: החמאס בעקבות נתניהו? סיסמאות טרור 100 מטר מהווילה שאליה עבר בירושלים).

כך או אחרת, ללא קשר להסתת חמאס, בשעות אלו המפגינים אינם יודעים אם נתניהו אכן נמצא בווילה ברחוב כספי, או שמא שוהה בכלל במקום אחר. אלא שמבחינתם משמרות של מוחים אמורות להתקיים בירושלים ברצף ולהתחלף אלו אחר אלו, במשך שעות ארוכות, ואולי אף מעבר לשעות.

המשטרה חוסמת את הגישה לביתו של פאליק, והמפגינים עומדים מאחורי מחסומים מספר מטרים מכתובת. חלק מהם פנו לכניסה צדדית ברחוב – גם שם נתקלו בשוטרים, והפנו אליהם את הבקשה – “אל תפעילו עלינו נשק”.

צפו בסרטון משעות אלו בשבת זו:

צילום: חיים שדמי

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים