המערב הפרוע בשכונת שועפאט בפאתי ירושלים: צפו בתיעוד הירי והאש

תיעוד: מפגעים השליכו בקבוקי תבערה לעבר כוחות הביטחון בשכונת שועפאט בירושלים. שוטרי מחוז ירושלים ולוחמי מג”ב פעלו נגד הפרות הסדר האלימות
צילום: דוברות המשטרה

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

שוטרי מחוז ירושלים ולוחמי מג”ב עוטף ירושלים ממשיכים לטפל בנחישות בהפרות סדר נקודתיות בשכונת שועפאט שבפאתי ירושלים. הפעילות המשטרתית הנחושה כוללת שימוש במגוון אמצעים נגד חשודים המתקרבים לגדר הביטחון ומשליכים חפצים, אבנים ובקבוקי תבערה לעבר כוחות הביטחון הפועלים בכוחות מתוגברים.

בימים האחרונים המשיכה פעילות נגד אותם מפגעים ומפרי סדר וזוהו מספר חשודים שהשליכו אבנים ובקבוקי תבערה לעבר כוחות הביטחון.

גם הלילה, שני-שלישי, לוחמי מג”ב פעלו בנחישות לפיזור הפרת סדר אלימה שהתרחשה בשועפאט וכללה השלכת בקבוקי תבערה לעבר הכוחות. כתוצאה מכך פגעו אותם מפגעים ברכב של מקומי שחלף במקום. לא היו נפגעים לכוחות השיטור וצה”ל, ולרכב זה נגרם נזק, כפי שניתן לראות בתיעוד המצורף.

צילום: דוברות המשטרה

בתוך כך, בפעילות של בלשי היחידה המרכזית במחוז ירושלים, נעצרו הלילה בשועפאט שני חשודים, בני 13 ו-15, בחשד למעורבות בהפרות סדר והתפרעויות אלימות שהתרחשו באזור בתקופה האחרונה.

החשודים נלקחו לחקירה בימ”ר ירושלים והיום הם יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית המשפט. בהמשך צפויים מעצרים נוספים.

הפרות הסדר המתרחשות באזור זה מאז תחילת המלחמה על ידי קומץ מפרי סדר אלימים, משבשות את שגרת החיים באותן שכונות, משבשות את שגרת יומו של הציבור וכפי שניתן לראות ולא בפעם הראשונה – פוגעות בראש ובראשונה בתושבי שועפאט וברכושם.

צילום: דוברות המשטרה

במשטרה מדגישים: “כל מי שיסכן את כוחות הביטחון או אזרחים – מסכן את חייו. מחוז ירושלים במשטרה ממשיך לפעול לקיום מרקם חיים תקין ככל שניתן ברחבי העיר וגם במזרח ירושלים, לצד פעילות מבצעית מוגברת לשמירת הביטחון והסדר. כל ניסיון לפגוע בשוטרים או באזרחים, יטופל בנחישות ובכל הכלים שברשותנו. נמשיך לפעול לשמירה על שלום הציבור ובטחונו”.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים